Jump to content
IGNORED

Mustafa Kemal'in askerleri


InvisibleLight

Recommended Posts

Jel tražio i smenu vlasti u svim članicama UN uključujući i posmatrače? :fantom:

Eto šanse da Vučiću vidimo leđa...

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment

ja mislim da nikome od nas nije jasno kako to da:

 

1. neko ima volju da se baci pod tenk da ga zaustavi

2. neko ima zelju da velikim opasacem tuce coveka koji vezan lezi sedi ispred njega.

 

ja naprosto ne vidim da se ijedna od ove dve stvari moze dogoditi bilo gde u Evropi, pod bilo kojim okolnostima. 

 

1. Nije se niko bacio pod tenk nego je lik poluteatralno legao ispred parkiranog tenka, postoji određena razlika između te dve postavke.

2. To sa opasačem je usledilo nakon što su ovi vezani pucali u meso uz podršku helikoptera odozgo, izginuli neki ljudi. Kapiram da bi im okupljena masa bilo gde u Evropi posle toga poslužila čaj i kolače ali eto, u Turskoj stvari funkcionišu malo direktnije.

 

 

Edit: možda misliš na ovaj snimak. OK, to je već autentično ludilo mada mi ipak deluje da je lik iskusno ciljao sredinu znajući da tako neće zaginuti.

Edited by beowl
Link to comment

1. Nije se niko bacio pod tenk nego je lik poluteatralno legao ispred parkiranog tenka, postoji određena razlika između te dve postavke.

2. To sa opasačem je usledilo nakon što su ovi vezani pucali u meso uz podršku helikoptera odozgo, izginuli neki ljudi. Kapiram da bi im okupljena masa bilo gde u Evropi posle toga poslužila čaj i kolače ali eto, u Turskoj stvari funkcionišu malo direktnije.

 

postoji razlika. u evropi bi ih tukli motkama

Link to comment

Odbor za visoko obrazovanje je pozvao dekane svih univerziteta u zemlji da podnesu ostavke.

 

Mala korekcija: ne odnosi se na rektore univerziteta, samo na dekane pojedinačnih fakulteta. Svih 1600 koliko ih ima u zemlji.

Link to comment

Džamije neće primiti tela poginulih pučista, neće biti religijskog obreda za njih. Iz mrtvačnice pravac groblje i to je to.

 

zašto? pa nisu napali islam  :fantom:

Link to comment

Mala korekcija: ne odnosi se na rektore univerziteta, samo na dekane pojedinačnih fakulteta. Svih 1600 koliko ih ima u zemlji.

a zashto? :unsure:

Link to comment

Odbor za visoko obrazovanje je pozvao dekane svih univerziteta u zemlji da podnesu ostavke.

 

BBC:

 

Turkey has suspended 15,200 education staff for alleged ties to an exiled cleric it blames for last week's failed coup.

The Ministry of Education made the announcement. It is not clear yet who those suspended are.

It comes after Turkish Prime Minister Binali Yildirim vowed to purge supporters of Fethullah Gulen "by the roots".

Link to comment

Kao da je bilo pre milion godina kad je fina mađarska gospođa, civilizovano, šutirala čoveka sa detetom u naručju.

Brzo smo svi zaboravili slike užasa u komšiluku, do skoro, bečkom.

(ovo samo reagujem na: nigde u evropi ovo ne bi videli.)

Link to comment

Zbog umešanosti :fantom:

njemu se faktichki pola drzave "umeshalo" i to do sad niko nije primetio. pa ovo je onda mnogo zgodna prilika. preterano zgodna, bash ima srece -_-

Link to comment

ja mislim da nikome od nas nije jasno kako to da:

 

1. neko ima volju da se baci pod tenk da ga zaustavi

2. neko ima zelju da velikim opasacem tuce coveka koji vezan lezi sedi ispred njega.

 

ja naprosto ne vidim da se ijedna od ove dve stvari moze dogoditi bilo gde u Evropi, pod bilo kojim okolnostima. 

 

Gluposti.

Link to comment

BBC:

 

Turkey has suspended 15,200 education staff for alleged ties to an exiled cleric it blames for last week's failed coup.

The Ministry of Education made the announcement. It is not clear yet who those suspended are.

It comes after Turkish Prime Minister Binali Yildirim vowed to purge supporters of Fethullah Gulen "by the roots".

 

Оти Гулен се инфилтрир'о у Турску ко Сорош у Србију...  :ph34r:

Link to comment
×
×
  • Create New...