Jump to content
IGNORED

Mustafa Kemal'in askerleri


InvisibleLight

Recommended Posts

Izgleda da su tenkovi otvorili vatru na parlament...

Anduril,

Ja sam mislio da OTAN zemlje imaju isti pogled na svet tj. da dele iste vrednosti i da vojska ne radi takve stvari.

 

Pozdrav,

X500

Link to comment

ako ga ne eleminisu vec veceras ovaj puc moze i da propadne

 

izgleda da nisu organizovali bas najbolje, trebali su prvo njega na kratko sudjenje ko causeuska po posle ostalo

Tako je, trebalo je prvo djubre da uhapse ili ubiju.

Link to comment

Samo da vam ilustrujem koliko je ovo ozbiljno: imam prilično pouzdanu informaciju da avijacija bombarduje predsedničku palatu i još neke ciljeve u Ankari.

 

Tako da, ko god da prevlada račun će da bude mastan.

Link to comment

Anduril,

Ja sam mislio da OTAN zemlje imaju isti pogled na svet tj. da dele iste vrednosti i da vojska ne radi takve stvari.

 

Pozdrav,

X500

 

Pa ocigledno pogresno mislis... 

Link to comment

Samo da vam ilustrujem koliko je ovo ozbiljno: imam prilično pouzdanu informaciju da avijacija bombarduje predsedničku palatu i još neke ciljeve u Ankari.

 

Tako da, ko god da prevlada račun će da bude mastan.

Чух трач да Ердоган уопште није контролисо делове авијације?

Link to comment

Samo da vam ilustrujem koliko je ovo ozbiljno: imam prilično pouzdanu informaciju da avijacija bombarduje predsedničku palatu i još neke ciljeve u Ankari.

U jebo te...

 

Ovde će deo vojske da ide do kraja...

Link to comment

Anduril,

Ja sam mislio da OTAN zemlje imaju isti pogled na svet tj. da dele iste vrednosti i da vojska ne radi takve stvari.

 

Pozdrav,

X500

od 1960. do danas u turskoj su bila 2 klasična puča, 2 puča u rukavicama i jedan navodni. bio je i u grčkoj jedan. nije to ništa novo za nato.

Link to comment
×
×
  • Create New...