Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Iskreno ne verujem da ce da prebacuje Obradovica na desnog beka, pre svega jer ni u stoperskoj liniji ne cvetaju ruze. On par godina unazad igra iskljcuivo stopera (sto je i normalno, jer na beku se ocekuje ipak brzina), ne vidim sto bi njegov debi bio harikiri. Zamisli te brze brazilce i ostale latinose kako ga probijaju... ne bi ni poceo karijeru u Partizanu a vec bi ga svi poljuvali. Na mestu stopera moze sa manje pokretljivosti da uradi vise. Rizik sa Ivkovicem je taman toliki sto ga niko nije gledao, pa postoji nada da bi mogao. Reprezentativac je (mladi), deluje da nije neko deblo, ali ko sto pomenu neko pre mene - isto je vazilo i za Ostojica. Kada bi Obradovic sigurno zatvorio tu desnu stranu, pa i da rizikujes. Ali prosto u 36 godina on ne moze da ima tu brzinu da cuva brza krila...Mitrovic valjda ne bi mogao da igra u prvoj utkamici protiv Bugara zbog suspenzije i zbog EP za omladince. Tek u revansu, ako ne digne sidro do tada... U prvom mecu u Bugarskoj, igrace Gulan umesto Volkova i Obradovic umesto Ostojica. Moguce i da ce NInkovic da uleti umesto Jojica i eventualno neka rotacija na krilima (ne znam koliko je Grbic spreman).

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne verujem ni ja da će da gura Obradovića na beka mada mi je palo na pamet da će forsiraju Ostojića jer on igra na poziciji kandidata za prodaju pa da će da igra sigurno, a da će Aksentijević da duva pošto je ionako na pozajmici. a to sprečava članove uprave da ostvare vizuelizaciju džaka sa novcem koji se pomera po terenu.Gulan će sigurno umesto Volkova, Ninković možda i umesto Luke.promaja, tradicionalni Srpski neprijatelj.

Edited by Ted
Link to comment
ako zavaljaju Mitra onda treba čitava garnitura napadača inače ćemo više od jednog gola postizati samo u uvodnim kolima kupa ako izvučemo Pustu reku ili Lipnički šor.
ovo sam i ja sinoć gledao, džaba ta jedna dve tri akcije na utakmici u kojoj napadač dolazi do lopte kad nema ko da nešto uradi s njom!
@tedčini mi se da preteruješ u vezi sa malbašićem, bio sam na kontra strani, i nije mi baš delovao kao balvan. luka je bio agilan i više ih je zaustavljao po boku nego što je vukao napred. posle su obojica bili zamenjeni.
malbašić je još preko tv-a i izgledao u odnosu na markovića i luku. realna je šansa da "potvrdi kvalitet"
Link to comment

Ptanje je koliko novih igraca moze da se prijavi za sledece kolo, mislim samo jedan. To ce verovatno biti Obradovic. Mislim da bi Ivkovic bio bolje resenje od plasljivog Markovica na zadnjem veznom. Mozda ga i upariti sa kapitenom a ispred njih Ninkovica.

Link to comment
ne verujem ni ja da će da gura Obradovića na beka mada mi je palo na pamet da će forsiraju Ostojića jer on igra na poziciji kandidata za prodaju pa da će da igra sigurno, a da će Aksentijević da duva pošto je ionako na pozajmici. a to sprečava članove uprave da ostvare vizuelizaciju džaka sa novcem koji se pomera po terenu.Gulan će sigurno umesto Volkova, Ninković možda i umesto Luke.promaja, tradicionalni Srpski neprijatelj.
ostoja nema alternativu, obradović je na 6 od 10 mečeva za arsenal ovog proleća igrao rb, za metalist je u playoff-u za le prošle godine igrao rb protiv dinama iz bukurešta
Link to comment
13746998519162.jpg
U centru pažnje je jedan Vaš gest?- Da, dok smo odvodili zvaničnike UEFA prema izlazu iz centralne lože, ja sam jednu flašicu od koka-kole kojaje pala ispred mene vratio prema ogradnom zidu, ona je odskočila od gornje ivice zida i odletela prema tribini.Možda će taj čin nekom dati povod da žrtve nasilja predstavi kao vinovnike, ali činjenice su, na žalost, neumoljive.Kako objašnjavate reakciju navijača?- Sport je egzaktna delatnost. Ne volim to javno da govorim, ali ova uprava je najuspešnija u bližoj istorijikluba. S druge strane, ona je i najomraženija u istoriji. To je psihološki fenomen koji zaslužuje dublju analizu.http://www.sr.partizan.rs/68071-68071/
Edited by Ted
Link to comment

ma prolazimo koji vam je, idemo do kraja. prošli put smo pred LŠ pukli od apoela, sad od AEL-a, znači gazimo bugare, pa onda i te nesrećnike koji nam dopadnu šaka u play-offu. idemo u LŠ za 30.000 evra, mi očima ne verujemo, cigani čupaju kose, pirlo, messi i falcao opet na JNA...The word is about, there's something evolving,whatever may come, the world keeps revolvingThey say the next big thing is here,that the revolution's near,but to me it seems quite clearthat it's all just a little bit of history repeating

Link to comment

pa da presaberemo snageVoja

Odlikuje se izuzetnom čvrstinom u duelima, visokim skokom, kao i jakim i preciznim udarcem. Pravi štoper, dobra leva noga, dobar skok, jak u duelima, ne izbegava jake i žustre startove, ima pravovremen startove, što je dosta dobra odlika odbranbenih igrača. Karijeru je započeo u vranjskom klubu Soko, a nakon gašenja kluba prelazi u drugi gradski klub Dinamo. Igrajući za omladince Dinama, beleži uspeh ušavši sa klubom u Omladinsku ligu Srbije. Odmah potom biva prekomandovan u prvi tim, gde sa uspehom standardno igra sledeće četiri sezone. U 21-prvoj godini prelazi u redove OFK Beograda, u kome je odigrao 25 mečeva bez pauze.
Marković
Igra u veznom redu, pretežno kao zadnji vezni, a kao takav jedan je od retkih koji poseduje razoran tehnički ‘podešen’udarac i, na sreću, veoma često ga i koristi. Prošavši školu Partizana, jasno je da je tehnički obučen, ima izraženu crtu borbenosti, koja mu je i pomogla da se izbori za mesto prvotimca. Privatno, jedan veoma pozitivan momak, koji je uvek nasmejan i rapoložen, pravi ‘dobrica’, koji širi oko sebe pozitivnu energiju.
Ostoja
Još jedan iz plejade klinaca pristiglih iz Omladinske škole Partizana. Među crno-bele je stigao sa 9 godina 2000. godine. Prošao je sve selekcije crno-belih i reprezentacije. Igra na mestu štopera i skok i duel igra su mu najjača oružja. Koristi obe noge u igri, ima dobra brzinska svojstva, zna da iznese loptu i odigra dobar pas (ne stoji samo u defanzivnom bloku), pošto je u mlađim kategorijama igrao i na mestu zadnjeg veznog, što može da mu bude samo plus, jer je u savremenom fudbalu tendencija da štoperi što više ‚ulaze u igru i donose loptu‘. Vrlo je dobar u igri jedan na jedan, a s obzirom na mladost i konstituciju, kada bude još malo sazreo i ojačao, biće to dinamit momak u svakom duelu. Njegova perspektiva je po svim predispozicijama koje poseduje i skromnosti koju ispoljava van terena, da završi u velikom klubu, kao recimo, Matija Nastasić.
Aksentije
nema podataka o bilo kakvom kvalitetu
Koja
Nemanja je tip pravog centarfora, kao što je Mitrović. Davao je golove u Radu, daje ih i u Partizanu. Pošto Partizan non stop igra napadački fudbal, imaće dovoljno prilika da iskaže svoje golgetersko umeće. Uneo je u igru Partizana (zajedno sa Lukom) agresivnost i u presingu koji igraju crno-beli, uvek je na ‚prvoj borbenoj liniji‘.
Joja
Jojić je dete Partizana pristiglo iz Stare Pazove u ranom uzrastu i prošao je sve selekcije Partizanove fudbalske škole. Za veznog igrača poseduje sve potrebne karakteristike: odličan je tehničar, ima izrađen udarac, obe noge, dobar pregled igre, dobar završni pas, realizacija mu je dobra, igra glavom takođe, a prividni nedostatak brzine pokriva brzim i hitrim kratkim koracima. Može dosta da trči što govori da poseduje i fizički potencijal, i pred njim je lepa fudbalska budućnost u crno-belom dresu.
Mali Gatuzo
Kao vezni igrač ima ‘glavu’ i rešenja u igri, odličnu tehniku (kao i svi igrači koji izađu iz škole Partizana), strašan osećaj da se ubaci iz drugog plana i postiže golove, odličan udarac, dobar završni pas, obe noge…Darko je skroman momak koji čeka svoju šansu, pošto je na njegovom mestu najjača konkurencija, i kada je dobije, verujemo, iskoristiće je na najbolji način. Saigrači ga zovu – „mali Gatuzo!“
Edited by Ted
Link to comment

Inače utakmice u sred jula su obično dobar pokazatelj forme, uigranosti i mogućnosti.Iako niko ne spori limitiranost pomenute grupe slučajnih prolaznika, ta izjava je za RSB i slična sektaška mesta okupljanja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...