Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

u Malbašiću ništa ne znam, prvi put sam ga gledao večeras....ok. prva mu je tekma, malo kasnije se priključio, nadam se da će biti upotrebljiv. večeras nije ništa specijalno pokazao a ono što sam video deluje mi slabo u igri 1 na 1, što ne bi smeo da bude s obzirom na poziciju koju igra. Luka osim agilnosti, koji bi i ti i ja pokazali, ama baš ništa nije pokazao. metiljav je, neprecizan pas, loš pregled igre, nije ni naročito brz. lako su ga zaustavljali i jermeni a da ne pričam kakvu bi opasnost prredstavljao za nekog ozbiljnijeg protivnika.grupa limitiranih fudbalera može da postigne neki rezultat samo kao posledicu organizovane i surovo disciplinovane igre. od toga nema ni nagoveštaja u ove dve utakmice, sve je prepušteno stihiji i eventualnoj kreaciji pojedinca a takvog pojedinca nema. mislim ne može Ilić da bude kreativan sam sa sobom, da sa pola terena pronađe sebe u šesnaestercu ili da se samoizbaci u kontru.ukoliko se ponovi ovakva igra protiv Bugara, revanš će biti samo formalnost (koju neću moći da posmatram jer ću biti u inostranstvu). Obrad i DjembaDj mora da igraju i to po mogućstvu da ovaj prvi igra desnog beka jer Aksentijević izgleda preplašeno, kao da su na teren istrčali pobesnili lavovi a ne poluprofesionalci iz Jermenije. on psihički nije spreman za ozbiljnog protivnika. umesto Luke mora da igra Ninković ili Grbić a varijanta sa dva napadača otpada za prvu utakmicu jer Mitar ne može da igra, Kojara je neupotrebljiv a Šćepović je samo fizički prisutan. mi za prvu utakmicu i nećemo imati klasičnog napadača osim ako ne potpiše za par dana i bude registrovan.edit: sad vidim vest da DjDj neće igrati prvu protiv Bugara tako da ostaje da se snalazimo sa nesrećnim Markovićem

Edited by Ted
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Malbasic ima samo jedan problem, sto igra na levoj strani, a leva noga mu sluzi samo za trcanje....iz godine u godinu smo sve jadniji nije daleko dan kada lagano ispadamo od jermena....Sta je sa Ninkovicem?

Edited by lalas
Link to comment
Sta je sa Ninkovicem?
koliko kapiram ništa, naprosto nije igrao. navodno je trebao da uđe u drugom poluvremenu al Volkovu došla žuta minuta pa je morao da uđe onaj klinac i krpi
Link to comment

ne igra đđ? sa sašom markovićem pozadi na zadnjem veznom smo ga i definitivno ugasili. tu ni ivanov ni obrad ne spašavaju zjapeću rupu ispred njih..

Link to comment
+1 od reči do reči. ali me nervira što stalno reklamiraš slogu iz lipničkog šora, zašto ne uzmeš recimo kolubaru ili kačer kao reper? :ss1:
pa dobar je Lipnicki sor zbog skraćenice LS. to je naša liga sampiona ;)
Tsk... Ni Sloga, ni Kačer, a ni Kolubara. Kada se poredi 'vaka igra omiljenog nam kluba, veli se da se ne bi dobila ni FK Levča iz Trlića. To svaki kršten Valjevac zna. Amateri... :fantom:
Link to comment
Prvi je iz svlačionice izašao sportski direktor Albert Nađ, vidno nervozan. Poznat po tome što za medije uvek ima vremena i strpljenja, ovoga puta nije bio u svom stilu. Samo je dobacio:“Mnogo sam vruć, svašta bio rekao.”

Link to comment
kakva je bila tekma?
ista ko prva: partizan ima blagu ali vrlo jalove inicijative, a jermeni sveukupno imali bolje sanse. sudija partizanu iskljucio igraca u 50 i nekom pa su do kraja igrali bunker, a jermenima nije svirao - cinilo mi se - cist penal. na kraju sutiranje u dupe od srece.
Link to comment

Ако се нешто драстично не промени вама прети понављање Максимира. Потпуно ми је нејасно да морате да продате МИтровића овако наврат-нанос пошто се већ уваљали Марковића. МИслим за репрезентацију је то јако добро, Андерлехт је одличан клуб за развој, плус неће много да се брука певајући курви која гаси се, тако да постоји могућност да неће да буде константно извиждан кад играмо у Београду.

Link to comment

Za sada deluje da Partizan može do mušeme™. Žreb je povoljan, trener je dobar, momci igraju kao tim. Samo da se sklopi još par kockica i da do sledeće utakmice uprava nekako kurtališe Ivanova i Mitrovića, da se ono kamerunsko drvo ne vrati u Beograd i da onom Iliću izmisle neku funkciju u upravi, samo da više ne smeta Šćepi i ostalima na terenu. Ako nas najzad bog pogleda pa Djura završi sve ovo do prve tekme sa Bugarima, prolazimo ih opušteno.

Link to comment

@porucnik: MArkovica su valjda zavalili Ramadaniju jos proslog leta, pa nisam bas siguran koliko su sad para dobili. @Ted: De ces Obradovica od 36 leta na beka? Covek je nekad mogao to da igra, ali ocekivati da u 36 godina on sparta od jedne do druge gol aut linije nije bas na mestu. Uostalom, ako se Ostojic povredio, ko ce drugi da igra stopera? NE verujem da ce Rasovic da rizikuje sa Ivkovicem, a jos manje sa Stankovicem...

Link to comment

nije tu bitno što ima 36 leta, trebao bi u defanzivi da odradi posao, ne mora ni da prelazi na polovinu protivnika. Aksentijević može da šparta duž boka kolko hoćeš i to veoma brzo ali mi od toga ništa nemamo, u pitanju je fudbalski a ne atletski klub. možda on može da skoči i u dalj i u vis odlično ili preskoči preponu ali kakva vajda od toga. šta više, u tom špartanju velika je verovatnoća da će da zabludi negde napred, izgubi loptu ili ispadne iz igre i ostavi livadu nebranjenom, pa će to morati neko da krpi ili će tuda da proleti neki Bugarin ili Brazilac, neometan.rizik sa Ivkovićem bi mogao i da se isplati dok onaj sa Stankovićem izvesno ne bi. druga nezgodacija je što se zadnji vezni krije od lopte pa imamo veliki problem da ista krene od odbrane napred. zato gomila pasova ide u nazad, levo i desno, odbrambeni kombinuju u liniji i obično vrate golmanu koji onda ispuca i izgubimo loptu. osim ako Ivanov ne popizdi pa krene napred i proba da doturi veznom redu. sa setom smo se sećali sinoć Juce, koji se otkrivao, vraćao do kapice ako treba, tražio loptu i generalno radio ono što mu je u opisu posla.edit:a pošto Mitrović izgleda privodi kraju pregovore sa Belgijancima, verovatno da na njega nećemo ni računati pa ostaju Šćepa, koji je u mislima već negde daleko i Kojara koji je realno kvalitet tipa Perića ili Vašingtona, odnosno slabo uputrebljiv. jbt. doći ćemo u situaciju da nam na dve nedelje od kraja prelaznog roka fale tri napadača.

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...