Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kovinjalo objasnio :Hail: i dodatno uvelicao predstavu. Sudijina alatka je hajlajt i pored oganog uvlacenja u bulju olosu i pljuvanju po istoku i zapadu sto ne pruzaju podrsku. Ogradio se i kod zabranjenih, da ne cuje zlo. Iz godine i godinu je sve bolji i bolji, kako mu uspeva?

Link to comment

sve će to lepo da se posloži kad umesto markovića uniđe đđ i vrati se mitrarabugari neće znati šta ih je snašlo

Link to comment

Kad sam posao na tekmu mislio sam da cemo ih dobiti nekim realnim rezultatom, 10, 11 - 0, medjutim ni ovako nije lose ispalo. Igrac manje, pritisak publike, solidno izdanje kad se sve sabere i oduzme. Nema veze, jermeni su simpatican narod koji je kroz istoriju dosta propatio, iskalicemo svoj bes na Bugarima, osveticemo im se za Slivnicu i sve nozeve koje su nam zabadali u ledja. Kolektivan lajk na stadionu za Ivanova i hejt za Scepakadabru. Ljudi su se prosto gurali na ogradu da opste sa Sladjanovom zenom, realno tesko je reci da je MS44 bio najgori jer su svi bili dosta jadni, ali taj njegov voljni momenat, i snazan bol u preponama za sve sto se desava oko njega, nagoni ljude da ga primitivno vredjaju.

Link to comment
ZA Mitraru se nudi pet meleona. Anderleht, šatro, kažu izvori bliski menadžerima
na stadionu rekoše da ga džoramo za šabana laneta, kako i zašto ne znam. misim znam zašto. verujem da je ložana, doveli su već nekog iz srbije pa sad novinari smišljaju svaštačekamo uključenje iz briselskog studija.........kolega diže?
Link to comment

pa leb ti jebem raženi, ja još ne mogu da shvatim šta sam večeras gledao. glupo je i komentarisati igru kad je nije ni bilo i to ide na dušu treneru. svi smo, opravdano, kukali na odbranu ali šta reći za vezni red. saši markoviću je jedina pozitivna strana što beži od lopte, svestan je dečko kakva je opasnost kad je primi. mislim da je u pitanju najgori zadnji vezni koga sam u Partizanu gledao (izvinjavam se ako sam nekoga zaboravio). ni Jojić nije ništa bolji, fizički slab i spor, slab pregled igre, ovi afro-jermeni su ga zaustavljali kako su hteli a šta bi tek radili profesionalni fudbaleri ne smem ni da zamislim. Luka i Malbašić su po krilima bili opasni u smislu da su lako mogli da otvore kontru protivniku, što bi se i desilo da su sa druge strane bili profesionalni fudbaleri. 99,7 posto pasova je bilo neprecizno, to od ovih koji su išli napred, a čini mi se da je Lukač u vrhu liste igrača koji su imali najviše loptu u posedu.ni traga od ideje, osmišljene akcije, kretanje bez lopte očaj, igrači ne znaju gde se ostali nalaze ni šta treba da urade, ovo što smo večeras igrali moglo bi se nazvati taktičkom varijantom "guske u magli". realno, da nije bilo Ivanova verovatno bi ispali nekom akcijom Voja-Ostoja tandema posle koje bi Lukač samo mogao da legne i zaplače. a šta tek reći za Volkova. najbolje ništa.sve u svemo mrak. i to gust. Djemba, Obrad i Mitar će svako da donesu kvalitet ali ni približno dovoljan za ozbiljan rezultat. realno, potreban je desni bek, potrebno je da Ninković zaigra dobro ili Pantić, potrebna su i dva napadača pošto Šćepu zabole a ionako samo gleda gde će da zapali a Koja ne ume. naravno, ako zavaljaju Mitra onda treba čitava garnitura napadača inače ćemo više od jednog gola postizati samo u uvodnim kolima kupa ako izvučemo Pustu reku ili Lipnički šor.

Link to comment
pa leb ti jebem raženi, ja još ne mogu da shvatim šta sam večeras gledao. glupo je i komentarisati igru kad je nije ni bilo i to ide na dušu treneru.svi smo, opravdano, kukali na odbranu ali šta reći za vezni red. saši markoviću je jedina pozitivna strana što beži od lopte, svestan je dečko kakva je opasnost kad je primi. mislim da je u pitanju najgori zadnji vezni koga sam u Partizanu gledao (izvinjavam se ako sam nekoga zaboravio). ni Jojić nije ništa bolji, fizički slab i spor, slab pregled igre, ovi afro-jermeni su ga zaustavljali kako su hteli a šta bi tek radili profesionalni fudbaleri ne smem ni da zamislim. Luka i Malbašić su po krilima bili opasni u smislu da su lako mogli da otvore kontru protivniku, što bi se i desilo da su sa druge strane bili profesionalni fudbaleri. 99,7 posto pasova je bilo neprecizno, to od ovih koji su išli napred, a čini mi se da je Lukač u vrhu liste igrača koji su imali najviše loptu u posedu.ni traga od ideje, osmišljene akcije, kretanje bez lopte očaj, igrači ne znaju gde se ostali nalaze ni šta treba da urade, ovo što smo večeras igrali moglo bi se nazvati taktičkom varijantom "guske u magli". realno, da nije bilo Ivanova verovatno bi ispali nekom akcijom Voja-Ostoja tandema posle koje bi Lukač samo mogao da legne i zaplače. a šta tek reći za Volkova. najbolje ništa.sve u svemo mrak. i to gust. Djemba, Obrad i Mitar će svako da donesu kvalitet ali ni približno dovoljan za ozbiljan rezultat. realno, potreban je desni bek, potrebno je da Ninković zaigra dobro ili Pantić, potrebna su i dva napadača pošto Šćepu zabole a ionako samo gleda gde će da zapali a Koja ne ume. naravno, ako zavaljaju Mitra onda treba čitava garnitura napadača inače ćemo više od jednog gola postizati samo u uvodnim kolima kupa ako izvučemo Pustu reku ili Lipnički šor.
+1 od reči do reči. ali me nervira što stalno reklamiraš slogu iz lipničkog šora, zašto ne uzmeš recimo kolubaru ili kačer kao reper? :ss1:
Link to comment

pa dobar je Lipnicki sor zbog skraćenice LS. to je naša liga sampiona ;) pored Ivanova pohvale i za kapitena, milonita lekcija nekretninama oko njega kako se bori i kad ne ide i kad prođe i 90. minut.mnogo zabrinjava i Rasovic, ne sumnjam ja da on ima ideju, neke naznake videli smo u pripremama, ali ako ne može to da sprovede, biće jebeno. čudi me da Ninković nije dobio šansu jer je jedini koji je realno mogao da kreira neku akciju ili šansu. ovako, imaš zadnjeg veznog koji beži od lopte pa Ivanov kreira igru, imaš krila koja ne postoje, jalovog Jojića i nezaiteresovanog Šćepovića. i sad kapiten nešto treba da uradi a ispred njega pustinja. čini mi se da je jedina mogućnost bila da on i Ivanov odigraju neku akciju i pretvore je u gol.

Link to comment

@ted čini mi se da preteruješ u vezi sa malbašićem, bio sam na kontra strani, i nije mi baš delovao kao balvan. luka je bio agilan i više ih je zaustavljao po boku nego što je vukao napred. posle su obojica bili zamenjeni. ova formacija sa jednim špicom je samoubistvena ukoliko je taj špic šćepakadabra. ne pruža nikakvu podršku veznom redu, i onda nam se svaki napad zaustavlja na 20-30m od gola. ispada da igramo bez špica i delujemo potpuno bezopasno. ukoliko je đđ mutacija žuke i mede, mogli bi da igramo sa dva napadača, a umesto drugog dmc da bude neko uz mitraru npr. grbara ili kojara. protivu bugara će verovatno gulanara imati priliku da pokaže šta je naučio u italiji. čiča obrad mora uz bugarina. poslati alcatrazovce da izlome nogu šćepakadabri.i to je to. tananananananana™

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...