Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

ma nek ostane da igra barem protiv širaka, treba imati na umu da u eventualnom playoff-u za lš, pfc može dobiti bazel, onda on ne bi imao pravo nastupa za švajcarce- ako već mora da ide neka barem ne bude pojačanje za njih, kada su se već setili da ga kupuju u 5 do 12 i da nas tako osakate da ni ne stignemo do playoff-a i sa tutom su nam šanse 30-40%, bez njega < 20% da prođemo protivnika u 3 kolu

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

na tren mi se učinilo da pričate o fabiju kanavaru :roliajs:citirao bih trenersku legndu s one strane brda "pa taj bugarin.......ivanov, pa ja bih ga sad pretrčao" znam, znam da je bugarin za ostatak bande iz odbrane fabio glavom & bradom, no molio bih za malo grobarskog dostojanstva i poverenja za najtrofejnijeg rukovodioca. uzmi djuro novac za bugarsku blažujku i teraj dalje šampionskim stazama.a ti bugarine putuj i ne brini za manastir. fleka pada uvek na najlepšu haljinu, kad ne znaš gde ćeš, a ti udri na bugara itditd

Link to comment

Rašović: Stanković dobra zamena za Ivanova- Nije jednostavna situacija, niti stvar zavisi od mene. Računam na Ivanova za duel u Jermeniji, ali ne znam šta će se desiti danas ili sutra. U slučaju da se dogodi nešto nepredviđeno, imamo igrača koji će zameniti Ivanova. Vojislav Stanković je dobra zamena, jer je veoma dobro radio na treninzima i dobro se ponaša. U svakom slučaju planiramo da dovedemo pojačanje na poziciji štopera bez obzira na to da li će Ivan napustiti klub - istakao je trener crno-belih Vuk Rašović

Link to comment
Sudi nam Ceh od 27 leta, poznato djubre.
u poslednje dve sezone na svakoj evropskoj utakmici pokazao je od 4 do 8 kartona
Link to comment

То мени изгледа као зезање око Савића- Швајцарци су тешки на цењкању слабо ту може да се повећа цена. Успут. Лазар убацио два на припремама.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...