Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Cestitke :)I hvala.
Nekako u isto vreme kad i priča o odlasku Ivanova pojavila se vest o angažovanju konkurencije Milošu Ostojiću na poziciji desnog štopera. Uroš Vitas, mladi reprezentativac je već neko vreme jedna od opcija Partizana za ojačanje defanzivnog bedema, ali konkretni potezi na planu pregovora o njegovom angažmanu još nisu povučeni.http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:443744-Nadj-Ivanov-ostaje-on-nije-na-prodaju Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

:Hail: Johann Nepomuk della Croce - Crno Bela Familija (Wolfgang Amadeus Moca i Leopold Ilić Saša drže časove solfeđa Nikolasu Ninkoviću), 1781Ko je onaj Brka na slici?
Link to comment

Bazel neće da se igra žmurke u Humskoj i hoće Ivanova odmah00105335.jpgŠvajcarski Bazel nema nameru da se igra žmurke u Humskoj i traži Ivana Ivanova između dve kancelarije. U Partizanu sportski direktor Albert Nađ u razmaku od samo 12 sati demantuje da je bilo razgovora sa šampionom sa Alpa, dok Dragan Đurić, predsednik kluba, jasno potvrđuje da su razgovori obavljeni i da je stigla ponuda. I dok sportski direktor i prvi čovek kluba ne reše Gordijev čvor između sebe, Bazel je i više nego jasan. Bugarin mora, ako Partizan želi milion i po evra, da dođe bez odigranog meča u kvalifkacijama za Ligu šampiona.Švajcarski predstavnik je povlašćen do plej-ofa, ali u slučaju da centralni defanzivac zabeleži nastup u dresu crno-belih, on ne bi mogao da pomogne ekipi Murata Jakina na poslednjoj prepreci ka Ligi šampiona.- Ono što mi je Bazel ponudio je sasvim korektno i ja sam veoma zadovoljan. Pre dva dana sam obavestio trenera Vuka Rašovića da imam ponudu i da želim da odem - rekao je Ivanov.Čini se da je u ovom trenutku najrealniji ponovni slučaj "Stefan Savić". Podsetimo, 2011. godine Crnogorac je bez znanja sportskog sektora prodat Mančester sitiju, a dva dana pred meč sa Genkom u klub je stigao Nemanja Rnić.Ivanovu ističe ugovor u junu 2014. godine, ali ako su već nameravali da prodaju štopera u Humskoj su morali da razmišljaju o adekvatnoj zameni za Evropu na vreme. Ovako, nekoliko dana pred start evropskih takmičenja, Partizanu preti opasnost da ostane i bez drugog stuba odbrane, jer je Vladimir Stojković zbog neuspelih pregovora "na ledu" uprkos želji da produži ugovor. Albert Nađ I Đura..... :frust: :frust: :frust::isuse:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

KAd se pre mesec dana prvi put pominjao Bazel pisalo se da nude 4M evra... meni zvucalo neverovatno i cudio se zasto vec nije sa masnicom u Svici :)Ovih 1,5M je vec realno a nije ni malo, mada mislim da vam on bas dosta znaci pozadi...

Link to comment

trener je mirantm:

Kako god da se završi priča sa Ivanovim, nama je potreban još jedan centralni defanzivac. To smo znali i ranije i sigurno nećemo ostati bez igrača. Vojislav Stanković radi odlično i zaslužuje šansu :o , ali ako :lol: nas Ivan napusti , moramo da dovedemo igrača sposobnog da ispuni naše ambicije i da bude kvalitet za Partizan :rolf:
još jedna zakasnela inkvizicijatm
Petar Grbić stiže u Partizan!Petar Grbić (7.8.1988. 190 cm) napadač atinskog Olimpijakosa, koji je prošlu sezonu proveo na pozajmici u OFK Beogradu, od sutra se priključuje treninzima Partizana i čim budu završene papirološke formalnosti, steći će pravo da igra za crno-bele kao pozajmljen igrač. To je epilog dogovora između Olimpijakosa i Partizana, a cela papirologija bi trebala da bude završena tokom sledeće nedelje…
ovo 99% znači da neko (srboteli i/ili šćepakadabra) pakuje/u kofere
Link to comment

Ivanova treba pustiti, nije on kriv što je upravu sačinjavaju magarci. Dečko je dobio odličnu ponudu od solidnog kluba i naravno da želi da ide. I nije na njemu odgovornost da drži ekipu na svojim leđima i da zanemaruje mogućnost da napreduje i dobro zaradi.Jasno je bilo da će on biti zanimljiv na tržištu, imao je odličnu sezonu, na vrhuncu je karijere, reprenzetativac...a uz sve to igra u klubu koji živi od prodaje igrača i ulazi u poslednju godinu ugovora. Ništa logičnije nego da želi da ide, pri čemu je i tu bio korektan, maksimalno odradio pripreme i izjavio da će otići samo u slučaju odlične ponude. I eto ponude. Logično je bilo i da se od prvog dana prelaznog roka prione na traženje odgovarajuće zamene, pošto je izvesno da Ivanov može dobiti ponudu svakog trenutka. I šta rade magarci. Ništa. Nadaju se da niko neće poslati ponudu ili da će to učiniti Vlaznija, Karabag ili Bramapojkarna i da će ih ovaj sve odbiti. Budale i magarci!I sad smo u situaciji da ćemo ostati bez štopera na početku kvalifikacija ili da ćemo imati nezadovoljnog štopera kome uprava ne da da ide, ne zato što je nezamenljiv nego zato što su nesposobni da pronađu zamenu ili im se jebe da to urade ili niko sa Faljijevog spiska ne odgovara. A poznato je, ko nije na Faljijevom spisku taj fudbaler nije.

Link to comment

da, niko ne razume tog jednog vizionara. celog života borba sa predrasudama i nevernim tomama, pisaće se knjige o tome 2086. neki tadašnji arbajtman će da diplomira na tu temu jbt!

Edited by MocaVukotic
Link to comment

dobro, đura zna šta radi i albert s njim, volkov-aksent-ostojic-vranje neprelazni bedem. dominacija breeee

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...