Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

vidim nađ baljezga po novinama da samo tražimo zadnjeg veznog...ako ga uopšte I tražimo. pre će biti da gledamo po deponijama za bačene I islužene fudbalere koje niko neće, da udomimo nekog za šolju toplog mleka.Sada imamo 4 golmana, jednog normalnog štopera, problem "aksentijević",nemamo nijednog dobrog zadnjeg veznog, napred mitrovića koji ima zabranu 3 meča, sumnjiv kvalitet kojića,očigledno nedovoljnog kvaliteta za evropu Luke I na kraju Šćepovića koji je ni na nebu ni na zemlji ...Protiv Jermena najverovatnije dovoljno ali za dalje videćemo.Odbrana mi se uopšte ne sviđa, jeftino prima golove a ako još ode I Ivanov obrali smo bostan. Trebali smo da otkupimo Pajovićev ugovor. Što onog Mangu nismo vratili već prodali bog sveti zna..

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam zasto se uopste zaludjujete pricama o evropi. Najtrofejnijeg™ to uopste ne zanima, vazno je biti prvi u selu, korak ispred cigana, jos je zec davnih dana rekao da liga evrope donosi samo finansijske gubitke, tako da cemo i dalje ici oprobanom taktikom u LS sa Brankom Savicem, Milivojem, Markom Jovanovicem pa ce nas usrati jednom u 10 godina.

Link to comment

jbg Asove leto je, šta nam drugo preostajesumorne analize ostavljamo za period kraće obdaniceLŠ till the win:)

Link to comment

Mislim da ovi nemaju pobedu u Evropi u istoriji. Prosle godine ih je Dudelanz tukao 11:0 u dve utakmice :)

Edited by katamaran
Link to comment

Ozbiljno da se zabrinete ako Sirak ne dobijete minimum 6-7 razlike u dve utakmice.

Edited by katamaran
Link to comment

Uspeli su da izgube od tima koji nikad nije pobedio u Evropi. Njihovi rezultati iz poslednje 3 sezone:Vs Zrinjski 3:13Vs Rad 1:9Vs Dudelanz 0:11Lozenje tek sledi kad nakantate Sirak. Ne ocekujem nakantavanje zato sto ste vi dobri nego zato sto su oni slepci. Moja prognoza 8:2

Edited by katamaran
Link to comment

Ocigledno su prije svega 1 biznismeni™ u pitanju pa cete lako da se dogovorite na cemu se uzimaju novci, 2/1, 1/2, 7+ ju nejm it™

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...