Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Prema informacijama koje sam dobio od prijatelja iz Poljske, meč za treće mesto u nedelju od 13.00 prenosi kanal TVN Turbo, a finale od 16.00 prenosi TVN. Oba kanala se nalaze u Polsat paketu na Hotbirdu. Za današnje mečeve nažalost nema direktnog prenosa.
još uvek ga nema na listi LS huntera, tako da ne verujem da će biti prenosa:(
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

deluje mi da je Drulara odustao od Ninkare, a da pikira Mitraru zbog njegovih crvenih kartona u kvalifikacijama za CLmi ta U - XY prvenstva doživljavamo kao WC:isuse:

Link to comment
Partizan: 25. Lukač, 13. Aksentijević, 3. Volkov, 15. Ivanov, 40. Ostojić, 7. Luka, 9. Kojić, 11. Ninković, 21. Marković, 22. Ilić, 39. Jojić....Partizan ima inicijativu…
edit:45' Legia vodi 1:0 Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

ali tekstualni prenos

16′ Pokušaj domaćina da ‘izvaćari’ iz slobodnjaka. Helio Pinto je izveo slobodnjak kao nekada Tomić u večitom derbiju dok se zid još uvek nameštao, ćušnuo je loptu unutra, ali srećom igrači Partizana nisu spavali.
:lolol::Hail:
Link to comment

2:1 za Legiju. Šćepakadabra za nas, sutra protivu Austrije trebalo bi da ima prenosanego, g. Arbeitmann i ja smo uzeli godišnje karte, istok do juga, pa kome mazohizam teži ka beskonačnom slobodan je da nam se pridružisezonska_naslovna.jpg

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

general vuk je najavio da će izvesti 2 tim, ništa se neće videti od forme i taktike na ovom meču, nema ga svrhe gledati ^_^Partizan: Ž. Živković, M. Živković, Ivković, Stanković, N. Petrović, Brašanac, Gulan, Malbašić, Babić, Šćepović, Mitrović http://goodcast.tv/iframe34.html

Edited by gone fishing
Link to comment

0:0 posle prvih 45 min- kako nismo primili 2-3 kom. pored ove smehotresne odbrane nije mi jasno, sreća ili su napasnici austrije gori od šćepakadabre :P

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...