Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Naš ninkara je jači od vašeg ninkare! :mad:
taj vaš Ninkara je mitsko biće, dok ga ne vidim na konferenciji za štampu na verujem da postoji
Link to comment
Naš ninkara je jači od vašeg ninkare! :mad:
ma vi ste baksuzi, vaš Ninakara ima da se povredi odmah ili će da pobegne posle 6 meseci volontiranja
Link to comment

kao i protiv Lokomotive, i juče je bilo nepravde :mad:

70′ Sudija svira nepostojeći faul Živkovića, ali ništa od skraćenog kornera. Inače, austrijski sudija baš navlači za Ukrajince sve vreme…
kome smeta jak Partizan?inače odgledao sam reportažu i deluje dosta ohrabrujuće. protivnik je znatno iznad JSL standarda a u našoj igri ima elemenata savremenog fudbala, trčanje, pritisak, igra na prvu itd. stvorili smo još dobrih prilika a nije nam sviran penal. Kojara upisao dve asistencije, Ninkara realizovao kao mator, oba golmana (Lukač i Živković) bili odlični, ovaj drugi je imao spektakularnu reakciju pred kraj. odbrana je bila slabiji deo a naročito Axentije. drugi gol smo primili zato što najpre nije umeo da zaustavi loptu a posle je pojurio i stigao protivnika ali ga je ovaj otresao kao slinu i asistirao za gol. izgleda da su baš rabili taj deo terena gde je Axentije jer su odmah uvideli da će da fula i da tu imamo problem. video sam i neke situacije koje ne bih voleo da gledam, glupava dodavanja kojima je protivnik izbačen u kontru, mislim da je Luka bio u pitanju. ima još da se radi ali ukupan utisak nije loš, naročito ako se ima u vidu da je protivnik bila ozbiljna ekipa. Edited by Ted
Link to comment

čini mi se da je Axentije onako totalno van ritma i forme. to što se danas "istakao" ne mora da znači da ćemo plakati za Miljkonom ali vrlo verovatno znači da će mu trebati značajno vreme da igru podigne na zahtevani nivo. a vremena nema toliko pa je pitanje dal će uopšte biti u startnih 11 na početku sezone. Ivanov ne sme da ode ni pod tačkom razno u ovoj fazi priprema, inače će ceo napor oko uigravanja i sinhronizacije linija da padne u vodu.

Link to comment

nećemo plakati za miljkonom :Dnaš selektortm javlja :lol:

Od nocas je desni bek pod istim prioritetom kao i z.vezni.
izgleda da je von smallhausen-u i komandantu vuku došlo iz dupeta u glavu da je aksent jasna i neposredna opasnost po naš gol protiv svake iole ozbiljnije ekipeovaj metalist smo pobedili 1:0 na pripremama pre 2 godine, znamo šta se potom dešavalo....- ukrajinci su počeli meč juče sa 7 startera od prošle sezone, njima počinje prvenstvo sledeće nedelje, može se reći da su igrali sa 1 timom i da su bliži takmičarskoj formi od pfc, mnogo bolja provera nego protiv 2 tima rumuna, naravno ako negde iskopaju upotrebljivog beka- utisak o meču jednog austrosrbina koji je to gledao uživo
Utakmica bila odlicna. Prelepo vreme za fudbal. Igraci raspolozeni. Prvo poluvreme smo ih razbili. Kad sam video Markovica koliko je nalozen za utakmicu sve mi je bilo jasno icon_smile.gif. Decko je jedva cekao da istrci. A po terenu je bio skoro svuda. Napred, nazad.. Radio je sve zadatke. Vuk ga nekoliko puta pohvalio. A celu utakmicu opominjao kao sto sam vec rekao Aksentijevica i Luku. Ljudi oko nas su poceli da se smeju koliko Aksent ispada i koliko ne obraca paznju na protivnicke napadace. Mnogo jeftini golovi smo primili. Ja verujem da imamo boljeg desnog stopera (umesto Ostoje, koji takodje nije bio siguran) i desnog beka ne bi primili ni gol. Aksent razocaran posle utakmice. Posle izmene, kad je dosao kod klupe za rezerve Vuk pokazao sebi prstom na glavu u smislu "pamet u glavu".Sale imao par odlicnih poteza gde su svabe iz publike pocele da aplaudiraju ggr.gif. Inace ovi nemci oko nas su nas toliko hvalili i rekli vise puta da ovakav fudbal ne moze nigde u austriji da se gleda. "Cak ni nasi prvoligasi ne igraju ovako". Ljudi su bili odusevljeni kako smo igrali. Prvo poluvreme i mozda pocetak drugog. Posle je razumljivo doslo do pada. Zbog umora, teskih priprema.. Puta. Igraci su putovali cini mi se 150km do Völkermarkta.Inace Devic odlican icon_smile.gif. Eh da nam je on tu pored Mitra..Svaki napad isao na Ninkovica. Duge lopte na Koju, a kratke na Dzigija. Ninkovic odlican (ne samo zbog golova). Trebao je jos koji da da.Inace se par igraca zalilo koliko je mirno u Sloveniji i da nema bas nista da se radi ggr.gif. Znaci odlicno mesto za pripreme!!Raspolozenje je na nivou koliko sam primetio. Malbasic se lepo uklopio sa ostalim igracima. A i ovako je dobar lik cini mi se. Cak je naucio malo nemacki u Hofenhajmu.Metalist inace nimalo naivna ekipa. Vicesampion ukrajine, ispred Dinama iz Kijeva! Par puta su podviknuli kad su videli kako lako prolazimo njihovu sredinu. Odlican protivnik.
Edited by gone fishing
Link to comment

sad je kasno da se dovodi bek, kasno u smislu početka kvalifikacija za Europu i Đurinog "strateškog" pristupa selekciji kadrova. to bi bio neko bez ugovora, neko ko nije igrao fudbal duže ili je izašao iz povrede a verovatno je naš bivši a ako nije onda je ceo život o tome maštao i imao jedan dečački san. u svakom slučaju to ne bi bio kvalitetan igrač koji je u formi i spreman da zaore desno od prvog dana i brzo se uklopi sa ostatkom odbrane.ni Gulan ni Axentije očito nisu spremni za prvih 11. što ne znači da neće biti za mesec ili dva ali teško da će imati doprinos u kvalifikacijama. prvi nije igrao zadnjeg veznog par godina a drugi izgleda da ništa nije igrao.

Link to comment
Mladi srpski reprezentativac nije odigrao nijednu zvaniučnu utakmicu za prvi tim Vitesea prošle sezone, već je nastupao za rezervnu ekipu holandskog prvoligaša iz Arnema.- Prošle godine trener Fred Ruten insistirao je da dođem kao pojačanje, ali nisam dobio šansu. Redovno sam trenirao sa prvim timom, a onda sam ponedeljkom igrao utakmice za B ekipu. Mislim da sam popravio igru u defanzivi i potrudiću se da to pokažem. Svakom igraču Partizana je san da zaigra u Ligi šampiona, nadam se da će se to ostvariti - poručio je Aksentijević.
- zašto bi bio aspreman i van takmičarske forme ako je igrao za b-tim i trenirao sa 1 timom
Link to comment

ne znam zašto ali tako izgleda. druga varijanta je da je spreman ali da pojma nema i tu onda ne možemo ništa.ja verujem da mu ipak treba vremena da uđe u takmičarski ritam, jedno je igrati u prvom timu a drugo trenirati i igrati za rezerve. dečko je tipičan primer igrača-žrtve koji je, van bilo kakvog stručnog rezona, zavaljen u inostranstvo u nekakvoj menadžerskoj kombinaciji i tamo se nije snašao i stagnirao. da je ostao u Partizanu sada bi bio kvalitetniji igrač i za godinu, dve mogao bi i da igra u tom Viteseu ili tako negde.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...