Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni ovo fenomenalno :Hail:Sve sam prepustio menadžerima. Moji uslovi su poznati, kao i ono što traži Partizan i očekujem da se ubrzo dođe do rešenja koje će biti odgovarajuće za sve strane. Trenutno zaista ne znam kojem klubu sam najbliži i ne mogu da pričam o tome gde ću nastaviti karijeru.Mislim da će do realizacije transfera doći u narednih pet-šest dana. Tačnije, moglo bi da se završi svakog časa. Voleo bih da to bude italijanski ili španski klub. Mislim da sam sazreo za tako jake lige i da nema potrebe da put ka njima krčim kroz, recimo holandsku ligu u kojoj napadači više dolaze do izražaja :0.6: :0.6:

Link to comment

No ne lezi vraze, mozda zna nesto sto mi ne znamo:Sasuolo želi ŠćepovićaNovi član Serije A koji će po prvi put igrati u elitnom društvu želi da se ozbiljno pojača, kako ne bi predstavljao samo "topovsku hranu" za jače klubove.Italijanska "Gazeta delo Sport" piše da je Marko Šćepović već ostvario prve kontakte sa klubom i da se dogovor dve strane uskoro očekuje.

Link to comment
No ne lezi vraze, mozda zna nesto sto mi ne znamo:Sasuolo želi ŠćepovićaNovi član Serije A koji će po prvi put igrati u elitnom društvu želi da se ozbiljno pojača, kako ne bi predstavljao samo "topovsku hranu" za jače klubove.Italijanska "Gazeta delo Sport" piše da je Marko Šćepović već ostvario prve kontakte sa klubom i da se dogovor dve strane uskoro očekuje.
ha-ha ala će se zajebati nisu ni svesni koliko....
Link to comment

E jbg, a šta si ti očekivao od Đure i mornara, da ulože prave pare? Ja sam mislio da ste zadovoljni ovim rokom - Aksentijević je uprade u odnosu na Miljkona kojeg ste se najzad otarasili, Malbašić i Lukač bi trebalo da su kakva-takva pojačanja za naše standarde, ako jure zadnjeg veznog znači da se Gulan ne planira za prvi tim što je takođe dobro, Medžika još uvek niko ne spominje....da ostane Mitrara i da dovedete pravog zadnjeg veznog i puna kapa, šta bi ti više? :)

Link to comment
dres je odličan. ima suptilan 80s momenat
poput onog kombinata Sport jetim nam je upgrade-ovan u odnosu na prošlu sezonu. evropo eve nas.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...