Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

ovo je bila, prva prva. vodio me ćale ko mulca

sledeća prva je bila ona protiv qpr-a kada je išla banda iz bloka, pa par dana posle derbi

Link to comment

5. septembar 1984. dobili buducnost iz titograda na jna 3:0.

bip u plasticnim casama, kandirano voce, semenke, suncokret, sport za zube, neki deda mi odma' objasnio da su zvezdasi losi ljudi i tako to...

Link to comment

10342500_10204046216741518_7949910458688

 

prva utakmica na kojoj sam bio, slika naravno nije moja već sam je našao u bespućima interneta

:wub:

 

partizan sarajevo 0:0, poslednja utakmica u sezoni 77/78, mocin oproštaj pred odlazak u bordo

Prva utakmica i jedina od mog caleta,

Edited by Cash
Link to comment

Meni prva Partizan - Velež 2:0, nezaboravan debi Dževada Prekazija 1978.

kakav car je taj covek, skoro bio nesto na tv-u, u turskoj je i dalje legenda...

najgore sto je tada bio u recimo 30ak najboljih igraca lige (mean no disrespect there), a danas bi, bez konkurencije, bio najveci majstor.

mala paralela - toliko hvalimo kapitena u poslednjih nekoliko godina kao najboljeg/uzornijeg, prekazi je u svoje vreme bio, pa, medju trojicom najboljih u timu, a meni je bio mnogo bolji igrac nego sale ikada.

priznajem, subjektivno misljenje, da se neko ne uvredi... prosto se covek malo oraspolozi kada se priseti kakvi majstori su nekada igrali na ovim terenima.

Link to comment

kakav car je taj covek, skoro bio nesto na tv-u, u turskoj je i dalje legenda...

najgore sto je tada bio u recimo 30ak najboljih igraca lige (mean no disrespect there), a danas bi, bez konkurencije, bio najveci majstor.

mala paralela - toliko hvalimo kapitena u poslednjih nekoliko godina kao najboljeg/uzornijeg, prekazi je u svoje vreme bio, pa, medju trojicom najboljih u timu, a meni je bio mnogo bolji igrac nego sale ikada.

priznajem, subjektivno misljenje, da se neko ne uvredi... prosto se covek malo oraspolozi kada se priseti kakvi majstori su nekada igrali na ovim terenima.

 

Dobio ulicu u Stambolu, mega majstor. Siniša bio mala beba za Prekazija. U toj prvoj utakmici protiv Veleža tri puta tukao u prečku, izjavio za novine da mu je jedina želja da počne utakmicu od početka...tako se tada voleo Partizan

Link to comment

Dobio ulicu u Stambolu, mega majstor. Siniša bio mala beba za Prekazija. U toj prvoj utakmici protiv Veleža tri puta tukao u prečku, izjavio za novine da mu je jedina želja da počne utakmicu od početka...tako se tada voleo Partizan

 

 

Vidjam ga u kraju... čovek se ne menja, kao da ima 30 godina. Imao je problema sa kičmom i rano završio karijeru.

 

Majstor.

Link to comment

Преки је био тата у сезони максималних бодова за наш најбољи тим. Човек је тукао као хаубица, плус је знао знање. Гледао сам га и на малом фудбалу, савијао је стативе

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...