Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

verovatno ova

 

 

 

Međutim, nije samo protivnik ono što zabrinjava crno-belu javnost. Izjava trenera Rada Stevana Mojsilovića da Građevinari na noge Crvenoj zvezdi treba da odu “ošišani i očešljani“ i da uživaju u hramu srpskog fudbala, te da je moguće da na teren ne izvede najjači tim kako bi sačuvao igrače za duele sa direktnim rivalima u borbi za opstanak, uzbudile je mnoge u Humskoj."Ne želim da komentarišem to, jer ta izjava nije u skladu sa svetlom tradicijom tog kluba. Pobede i porazi su sastavni deo fudbala, ali želja za trijumfom uvek mora da postoji", kategoričan je Nikolić, koji svoj stav potkrepljuje i tvrdnjom da mu je drago što se Partizanu niko ne sklanja sa puta.

 

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Radu iz sveg srca zelim da zaigra dogodine u grupi Sava, gde i pripada, a ovom maloumniku koji ga vodi da neko dodeli 

 

Straight-Jacket1-150x150.jpg

 

Jebo ga pickousti. 

Link to comment

realno, Rad se možda ne bi ni borio za opstanak, al ide priča da ih je neko zavrnuo za blizu 2 mil. čvrste valute. uzeo igrače, a novac malo kasnije....il ako može nikada.

 

pa i nije bilo realno da se skloni sa puta ekipa ciji je predsednik ujedno i clan skupstine fk partizan. 

 

skupština je vrlo uticaj organ. zapravo presudan, ništa bez nje ne može. zato se i sastaje tako često, više od 5 puta u jednoj deceniji.

 

ko što se ja verovatno vodim kao član video kluba Žabac, iako sam ga poslednji put posetio početkom veka.

Link to comment

 

skupština je vrlo uticaj organ. zapravo presudan, ništa bez nje ne može. zato se i sastaje tako često, više od 5 puta u jednoj deceniji.

 

ko što se ja verovatno vodim kao član video kluba Žabac, iako sam ga poslednji put posetio početkom veka.

 

pa i ja sam to rekao.

Link to comment

10342500_10204046216741518_7949910458688

 

prva utakmica na kojoj sam bio, slika naravno nije moja već sam je našao u bespućima interneta

:wub:

 

partizan sarajevo 0:0, poslednja utakmica u sezoni 77/78, mocin oproštaj pred odlazak u bordo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...