Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako date jos dva komata bicete prvi na tabeli do zavrsetka zvezdine utakmice :fantom:

Gleda se medjusobni skor, a ne gol razlika

 

Sent from my Asus Memo Pad HD7

Link to comment

o jbt, u pitanju je imaginarni scenario: da je neko napravio tabelu u 19h po zavrsetku FKP utakmice a pre FKCZ - FKP bi bio nominalno prvi na tabeli iako sta god da FKCZ uradi na tekmi bi je vratilo na prvo mesto.

Link to comment

a dobro, valja započeti novi niz. ništa ih ne mere zaustaviti. osim uefa, eventualno.

 

 

mucno je sto jest jest

 

ne razumem kako ste vi izdrzali citavih 6 godina

 

blago Shamroku™ koji nas izvuce

Link to comment

pa zato i kazem do zvezdine utakmice, jel citas ?

Imali smo isti broj bodova ibolji medjusobni skor, tako da niste bili prvi ni tih 2-3h

 

Sent from my Asus Memo Pad HD7

Link to comment

Pa rekoh ti ja posle derbija da se ne nadas da ce sns negde kiksnuti dok ne obezbede titulu.

 

eto, momenat slabosti. naravno da si u pravu.

 

no dobro, najjači su mi ovi što ukazuju na "istos" nas i czv. totalna nedoslednost. do pre par godina nisi mogao da se otreseš od priče o njihovoj veličini i našoj niskosti. danas smo došli do toga da smo isti. valjda će za koju godinu uvideti istinu. bolje ikad nego nikad.

 

Napred Partizan! još tri pobede pa da se spremamo za tu ligu šampiona.

Edited by Ted
Link to comment

eto, momenat slabosti. naravno da si u pravu.

 

no dobro, najjači su mi ovi što ukazuju na "istos" nas i czv. totalna nedoslednost. do pre par godina nisi mogao da se otreseš od priče o njihovoj veličini i našoj niskosti. danas smo došli do toga da smo isti. valjda će za koju godinu uvideti istinu. bolje ikad nego nikad.

 

Napred Partizan! još tri pobede pa da se spremamo za tu ligu šampiona.

 

ukazi mi koji su da ih stavim na ignore listu?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...