Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Primetno je da najvise kmece oni koji su se do juce kleli u regularnost lige i najjaci tim u zemlji :lolol:.

 

 

jbga, bilo je i regularnijih sezona od ove ( u proteklih 5-6 godina ), ko je kriv Zvezdi sto se resetovala svake sezone i to ponekad i 2 puta u sezoni ( promene uprava, trenera, itd ).

Partizan je u globalu bio stabilniji klub imao jacu ekipu, , cak i ovom trenutku i dalje deluje ozbiljnije i stabilnije... ( ako lazem ja ne laze UEFA ).

Link to comment

Ovo sad ispade kao da smo mi oteli Toleta najbolju sponzorušu u gradu jer smo puni love i ćaća nam je veliko mudo, dok ste je vi imali jer je padala na šarm, "Krivo je more" na gitari i svježe ubrano cvijeće  :lolol:

Moliću, "Dok palme njišu grane", čisto da se zna na šta je cupi pala.

 

A ćaća vam je smežurano kengurovo, u šta ćete se više puta uzastopno uveriti u prvom pretkolu kvalifikacija za CL.

Link to comment

Jbt, koliko bi kukali da vas 6 godina kradu. Ili jos bolje, koliko bi kukali da niste dobili ovaj derbi. Forum bi eksploimplodirao.

 

ja se slažem da vas kradu. i to duže od 6 godina. da vas ne kradu, ni bi minus bio 40-50 meleona. u čvrstoj valuti. ti što vam ga meću....čvrsto....to su vaši kadrovi, legende, ovo-ono i tome slično. kako bih rekao, silovanje je izvršeno u okviru porodice. otać ćerku. nije zli pakistanac uleteo kroz prozor i nagnao ćeru. iako bi tata da to tako predstavi i izbegne kaznu. kao u filmu, uvek je kriv crnac, kinaz, rus, arapin, izbeglica, siromah itd. oštrom oku uefa ova rupa u priči ne promiče pa oko tate steže obruč. 

 

A ne ko mi cigani....krademo besomučno i divljački dok svi objektivni znaju da objekitvno definitivno nismo objektivno bolji tim. (iako smo ih izbacili na gol razliku, ali avaj  :( )

 

a odakle ste nas tačno izbacili? jel dodela pehara protiv Rada? promakla mi ta vest.

Edited by Ted
Link to comment

Primetio bih samo da je jedan gol koji smo primili od zvezde ove godine došao nakon poklona naših tzv. štopera, a da smo drugi sami dali - i naravno opet naš štoper. Toliko su bolji da za dve utakmice nisu napravili toliko šansi koliko su puta pali za penal.

Link to comment

škuletić kolenom u ofsajdu :isuse:

 

edit

sad nije bio u ofsajdu

0:2

:Hail:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

lazovic je nepodnosljiv za gledanje. kakva nabedjena mrcina.

 

skuletinjo u jsl-u deluje kao centarfor real madrida.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...