Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Partizan ne krade, ukapirali smo, hajde da nastavimo dalje - vi da kukate, mi da slavimo. Meni je uvek bilo sladje da ukradem kajsije od komsije nego da jedem kajsije iz mog dvorista. Takvi smo mi cigani, volimo da krademo :(

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uh, kad se setim kalvih je ukazivanja bilo ovde poslednji x godina...ustvari ne secam se posto ih nije bilo posto je svako pominjanje namestanja docekuvano sa podsmehom. Zato, hvala svima koji su glasali za tomu onomad na historijskim izbirima, doprineli su nasoj tituli, a nadam se da ce se placka nastaviti barem do kraja decenije.

Link to comment

Nije to isto! Oni se lepo skupe na početku sezone, pa sednu da se dogovore, da procene pošteno i ljucki -  da li u nadolazećoj sezoni imaju jači tim od nas ili ne. Pa tek kad se slože da i dalje imaju pristupaju tim zatvaranjima, navlačenjima i ostalim zakulisanim radnjama. Jer prvenstvo i onako uvek osvaja tim sa najboljim kadrom, to je, kao što znamo svi činjenica...pa da se džabe ne cimaju ljudi sa tim prividom podjednakih šansi za sve kad je već tako. Znači iz čisto praktičnih razloga, to realno i nije neka neregularnost, to će ti reći svako ko nije zlonameran.

 

A ne ko mi cigani....krademo besomučno i divljački dok svi objektivni znaju da objekitvno definitivno nismo objektivno bolji tim. (iako smo ih izbacili na gol razliku, ali avaj  :( )

Edited by Ruxin
Link to comment

Nije to isto! Oni se lepo skupe na početku sezone, pa sednu da se dogovore, da procene pošteno i ljucki -  da li u nadolazećoj sezoni imaju jači tim od nas ili ne. Pa tek kad se slože da i dalje imaju pristupaju tim zatvaranjima, navlačenjima i ostalim zakulisanim radnjama. Jer prvenstvo i onako uvek osvaja tim sa najboljim kadrom, to je, kao što znamo svi, činjenica...pa da se džabe ne cimaju ljudi sa tim prividom podjednakih šansi za sve kad je već tako. Znači iz čisto praktičnih razloga, to realno i nije neka neregularnost i to znaju svi koji nisu zlonamerni.

 

A ne ko mi cigani....krademo besomučno i divljački dok svi objektivni znaju da objekitvno definitivno nismo objektivno bolji tim. (iako smo ih izbacili na gol razliku :( )

 

 

+1

 

 

1 kvalitetno mecanje.

Link to comment

Ovo sad ispade kao da smo mi oteli Toleta najbolju sponzorušu u gradu jer smo puni love i ćaća nam je veliko mudo, dok ste je vi imali jer je padala na šarm, "Krivo je more" na gitari i svježe ubrano cvijeće  :lolol:

Link to comment

Ajde braco romi radujte se, nista niste oteli sve je posteno, daleko bolji tim, niz nepobedivosti, razumem ja vas, neki su fakseve zavrsili a titule nigde.

Link to comment

Naravno da smo oteli :D

 

 

Ovo sad ispade kao da smo mi oteli Toleta najbolju sponzorušu u gradu jer smo puni love i ćaća nam je veliko mudo, dok ste je vi imali jer je padala na šarm, "Krivo je more" na gitari i svježe ubrano cvijeće  :lolol:

 

+1 :D

 

ja sam i rekao da uprava zvezde treba da zavrsi u zatvoru samo na osnovu cinjenice da zvezda ima najduzi pobednicki niz u evropi, sto ne znaci da se ne radujem kada se titula otme na taj nacin.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...