Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Računajući celu sezonu. U jesenjem delu Partizan je bio osrednji tim u ovoj ligi, daleko slabiji  od Zvezde i Vojvodine. Održavanje tako slabog tima tako visoko na tabeli je presedan čak i za Tolovu ligu. U januaru su se pojačali, ali sve ukupno daleko je to od najboljeg tima u ligi, računajući i dva loša trenera

 

Partizan je imao izuzetno loš tim na jesen i to stoji,najlošiji u skorije vreme. Međutim,Zvezda sa svojim štoperskim tandemom i bez Lazovića teško da je bila kvalitetniji tim.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

sto....ljudi imaju taj dobar obicaj da pojavu najpre objasnjavaju najlogicnijim razlozima....monstruozna serija nepobedivosti ekipe Zvezdinog nekvaliteta najlogicnije se tako objasnjava. dobro, uvek ima i ono da logicno ne mora biti i jedino objasnjenje, tako da su dokazi o suprotnom moguci.

 

ja bi se ovde pozvao na starog dobrog teda i trazio dokaze. dakle, neki telefonski razgovor, podmentua bubica, svedoci...secam se da su pojedini igraci svedocili da je partizan namestao pa se ovde histerisalo. dakle, dokazi drugarice i drugovi, a do tada gledajte andjusa od 22h na kopernikusu.

 

@iverson

 

jbg, mozda smo bili bolji, mozda srecniji, cak smo i derbi dobili :ss1:

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Pa dobro,ja sam samo hteo da kažem da mi sigurno nismo imali daleko lošiji tim. Taj prvi derbi je bio katastrofa i potpuno odgovara kvalitetu timova i samo se čekao koji će fudbalski velemajstor da pogreši jer drugačije nije mogao da padne gol.

Link to comment

mi svakako nismo imali extra tim al valja imati u vidu da je jedan od najboljih igraca tog tima sada clan Dortmunda, i nije "mahac peskirom". branio je nas nasbolji golman itd....u odnosu na Zvezdu tada, sa ona dva komedijasa u sred odbrane svakako bolji tim. zato je i bio prvi. sto se derbija jesenas tice mislim da bi trebalo unistiti sve pisane, video i audio tragove onoga. najgora utakmica koju sam u zivotu gledao. ko to podmece kao dokaz da je bolji, alal mu kacamak

Link to comment

mi svakako nismo imali extra tim al valja imati u vidu da je jedan od najboljih igraca tog tima sada clan Dortmunda, i nije "mahac peskirom". branio je nas nasbolji golman itd....u odnosu na Zvezdu tada, sa ona dva komedijasa u sred odbrane svakako bolji tim. zato je i bio prvi. sto se derbija jesenas tice mislim da bi trebalo unistiti sve pisane, video i audio tragove onoga. najgora utakmica koju sam u zivotu gledao. ko to podmece kao dokaz da je bolji, alal mu kacamak

 

sve receno i sve jasno..

Link to comment

Računajući celu sezonu. U jesenjem delu Partizan je bio osrednji tim u ovoj ligi, daleko slabiji  od Zvezde i Vojvodine. Održavanje tako slabog tima tako visoko na tabeli je presedan čak i za Tolovu ligu. U januaru su se pojačali, ali sve ukupno daleko je to od najboljeg tima u ligi, računajući i dva loša trenera

 

 

Osrednji tim? 

 

Sa Jojićem (još uvek prvi strelac tima - 6 golova i najbolji asistent - 7), Mitrovićem na početku sezone (do skoro bio drugi strelac tima) i Stojkovićem na golu. Taj tim sigurno nije bio slabiji od ovog danas. 

Minus Rašović.

Link to comment

ja bi se ovde pozvao na starog dobrog teda i trazio dokaze. dakle, neki telefonski razgovor, podmentua bubica, svedoci...secam se da su pojedini igraci svedocili da je partizan namestao pa se ovde histerisalo. dakle, dokazi drugarice i drugovi, a do tada gledajte andjusa od 22h na kopernikusu.

 

 

pa nismo ovde na teritoriji dokazivanja u sudskom smislu, već pokušaja objašnjenja mističnih pojava....ala bermudski trugao, džek trbosek, loh nes, bigfoot, torinsko platno....i sličnih koje golicaju ljudski um

Link to comment

pa nismo ovde na teritoriji dokazivanja u sudskom smislu, već pokušaja objašnjenja mističnih pojava....ala bermudski trugao, džek trbosek, loh nes, bigfoot, torinsko platno....i sličnih koje golicaju ljudski um

 

dobro, samo sam zapanjen da je to dozvoljeno na ovom topicju i da nije predmet sprdnje. navikao sam na drugacije reakcije kada se pominje lopoluk na ovoj temi u poslednjh x godina. dobro, ako vam je tako lakse onda ja nemam nista protiv. :lala:

 

inace, ponovo se pozivam na filipenka koji je najobjektivniji  grobar (cesto lazno optuzivan za patkometriju) i najbolje poznaje fudbal, a on tvrdi da smo mi bolji tim.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Pa dobro,ja sam samo hteo da kažem da mi sigurno nismo imali daleko lošiji tim. Taj prvi derbi je bio katastrofa i potpuno odgovara kvalitetu timova i samo se čekao koji će fudbalski velemajstor da pogreši jer drugačije nije mogao da padne gol.

 

Niste mnogo lošiji, samo za 3 boda, nije to strašno. 

 

sto....ljudi imaju taj dobar obicaj da pojavu najpre objasnjavaju najlogicnijim razlozima....monstruozna serija nepobedivosti ekipe Zvezdinog nekvaliteta najlogicnije se tako objasnjava. dobro, uvek ima i ono da logicno ne mora biti i jedino objasnjenje, tako da su dokazi o suprotnom moguci.

Svojevremeno je 1 domaći tim polusezonu završio sa 14-0-1 učinkom, a nije bio nešto kvalitetan. Kako to objašnjavaš?

Link to comment

 Svojevremeno je 1 domaći tim polusezonu završio sa 14-0-1 učinkom, a nije bio nešto kvalitetan. Kako to objašnjavaš?

Isto kao i ovu polusezonu?

Link to comment

 

Svojevremeno je 1 domaći tim polusezonu završio sa 14-0-1 učinkom, a nije bio nešto kvalitetan. Kako to objašnjavaš?

 

ne znam koja. nagađam da je ona kad je Stanoje osvojio titulu u decembru, pa onda došao onaj pijanac koji umalo da prokocka. tim nije bio dovoljno kvalitetan za evropsku dimenziju, za po kući je bio suveren i bez konkurencije. od koga bre izgubismo? ne sećam se. Vukić, Ilić, Medo, Lazar, Stojke, Ivanov, Tomić, Diara....to ni Grant nije uspeo da sjebe, a nije da se nije potrudio.

 

a i nije ti dobro poređenje, ako je ta sezona. to je bilo na jesen. nije došlo do čudesnog i ničim izazvanog preokreta, u sred sezone, u kome kurton tim preko noći postaje nepobediv. kad pojede bananu, ili šta već.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...