Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

još jedno pitanje pošto predpostavljam da znaš, da li sudija iza gola ima radio vezu sa glavnim kao mahači™?

Da. Nagradno pitanje: koji penal za vas je sviran na signaliziranje sudije iza gola?

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pitanje za sveeee : jeli ovo prvenstvo na kraju regularno , ili je manje neregularno od poslednjih 5-6 ?

 

Interesuju me odgovori od  nas I od njih 

 

 

 

edit : po meni je sjasi Kurta da uzjasi Murta, , nakon sto je Kurta bio malo bolje organizovan proteklih 4-5-6 godina

 

šta nije jasno. indikator regularnosti jeste da najbolji na kraju bude prvi. tako je već dobrih 6 godina. ove godine neko drugi je prvi. a nije najbolji. šta više, dužan ko Grčka, čudo je da ga uopšte ima, nikome nije jasno odakle mu 50 pojačanja i ostalo, UEFA mu na leđima i polako priteže....indikator govori da je sumnja u regularnost pojačana ove godine. indikator svetli jarko crveno ako se uzmu u obzir okolnosti u kojima se sve dešava, odnosno nagli uspon izvesnih lica na lestvici političke moći. a izvesna lica imaju fudbalske afinitete opšte poznate.

Link to comment

kako kad smo bolji u medjusobnom duelu, ako zanemarimo ostale tekme? odjednom ste poceli da verujete u namestanje, to me rastuzuje :(

Link to comment

Ja mislim da je jednako (ne)regularno.

Nije govno no se pas posro.

 

Slažem se. Problem je jedini u tome što je Partizan prethodnih sezona imao bolji tim od Zvezde i redovno dobijao derbije.

Link to comment

Slažem se. Problem je jedini u tome što je Partizan prethodnih sezona imao bolji tim od Zvezde i redovno dobijao derbije.

 

Posebno u Jokanovoj sezoni.

Link to comment

Slažem se. Problem je jedini u tome što je Partizan prethodnih sezona imao bolji tim od Zvezde i redovno dobijao derbije.

 

od poslednjih 6 dobio je tri. Ove godine Zvezda ima daleko bolji tim i dobila je 1 od dva, gde je problem?

Link to comment

Za početak je problem u tvojoj konstataciji daleko boljeg tima. Ali ako ti misliš da Zvezda ima daleko bolji tim od Partizanovog,ne vidim potrebu za daljom diskusijom.

Link to comment

dobro, ima bolji tim ove sezone i bolja je u medjusobnom skoru - dovoljno za titulu. cemu tolika mrznja?

Link to comment

Za početak je problem u tvojoj konstataciji daleko boljeg tima. Ali ako ti misliš da Zvezda ima daleko bolji tim od Partizanovog,ne vidim potrebu za daljom diskusijom.

 

Računajući celu sezonu. U jesenjem delu Partizan je bio osrednji tim u ovoj ligi, daleko slabiji  od Zvezde i Vojvodine. Održavanje tako slabog tima tako visoko na tabeli je presedan čak i za Tolovu ligu. U januaru su se pojačali, ali sve ukupno daleko je to od najboljeg tima u ligi, računajući i dva loša trenera

Link to comment

kako kad smo bolji u medjusobnom duelu, ako zanemarimo ostale tekme? odjednom ste poceli da verujete u namestanje, to me rastuzuje :(

sto....ljudi imaju taj dobar obicaj da pojavu najpre objasnjavaju najlogicnijim razlozima....monstruozna serija nepobedivosti ekipe Zvezdinog nekvaliteta najlogicnije se tako objasnjava. dobro, uvek ima i ono da logicno ne mora biti i jedino objasnjenje, tako da su dokazi o suprotnom moguci.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...