Jump to content

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vruće na terenu, vrelo na tribinama, a jednaka tenzija bila je i u prostorijama Partizanovog stadiona. Pre, ali i po okončanju 146. večitog derbija, kad je pokušan napad na sudijsku svlačionicu.

Žurnal javlja da su u napetoj atmosferi stradala stakla u prostoriji gde su bili smešteni Milorad Mažić i njegovi saradnici, ali da je teži incident izbegnut.

„U trenucima napada, arbitri su se povukli ka hodniku, obratili su jednom od predstavnika Partizana, u želji da se neprijatna situacija što pre okonča, ali su dobili sarkastičan odgovor „da nećete, možda, cveće da vam donesemo“, piše Žurnal.

I dodaje da su se arbitri brzo spakovali i maltene bez pozdrava napustili stadion Partizana.

 

Gde je Filip da prenosi informacije kada je najbitnije?

Link to comment

Filip je sprečen, pretresa ga policija. postoje indicije da način na koji prenosi informacije nije u dovoljnoj meri saobražen sa osnovnim ciljevima i pogledima centralne otadžbinske uprave nove vlasti.

Link to comment

Dobro, braco pregrmeli smo i taj srpski bajern, zbog niza, Mazica i snsove dzukacke predigre ovo je jedna od nasladjih pobeda. Doduse nece nam mnogo znaciti u pogledu titule jer su rekorderi zatvorili preostale utakmice, ali mi cemo biti moralni sampioni :). Sto bi reko Lola nek uzmu titulu ako ih nije sramota. 

Link to comment

Dobro, braco pregrmeli smo i taj srpski bajern, zbog niza, Mazica i snsove dzukacke predigre ovo je jedna od nasladjih pobeda. Doduse nece nam mnogo znaciti u pogledu titule jer su rekorderi zatvorili preostale utakmice, ali mi cemo biti moralni sampioni :). Sto bi reko Lola nek uzmu titulu ako ih nije sramota. 

 

eto, ja sam i pre derbija rekao da navijam da budete pokradeni, smao mi krivo sto nismo realizovali penale :( nadam se da ce se brutalna otimacina nastaviti sad akada je tole promenio stranu. jedino me djura brine, on je jedini koji moze da stane na put ovom paklenom planu.

Link to comment

eto, ja sam i pre derbija rekao da navijam da budete pokradeni, smao mi krivo sto nismo realizovali penale :( nadam se da ce se brutalna otimacina nastaviti sad akada je tole promenio stranu. jedino me djura brine, on je jedini koji moze da stane na put ovom paklenom planu.

Pusti sad te podele mi / vi. Stop podeli medju grobarima!

Link to comment

Dobro, braco pregrmeli smo i taj srpski bajern, zbog niza, Mazica i snsove dzukacke predigre ovo je jedna od nasladjih pobeda. Doduse nece nam mnogo znaciti u pogledu titule jer su rekorderi zatvorili preostale utakmice, ali mi cemo biti moralni sampioni :). Sto bi reko Lola nek uzmu titulu ako ih nije sramota. 

 

ne bih se ja odricao titule još. konzistentnost komšija je takva da i najmanji povetarac i udarac može da uzrokuje momentalni raspad sistema. ne kažem da će tako biti, al nije isključeno. mi da osvojimo 12 bodova do kraja, pa šta bude.

Link to comment

konzistentnost komšija je takva da i najmanji povetarac i udarac može da uzrokuje momentalni raspad sistema.

hehe, a mi smo, kao sto videsmo u krusevcu, mnogo bolji.

Link to comment

nismo mi mnogo bolji ali su trenutne okolnosti takve da bi pre mogle njih da zaljuljaju. 

 

mi smo se posle Kruševca oporavili za par dana i dobili derbi.

Link to comment

mi da osvojimo 12 bodova do kraja, pa šta bude.

 

Biće to da će i oni osvojiti 12 bodova i završiti prvenstvo sa tri boda prednosti. Ako i prospu neki bod, to će biti nakon što matematički obezbede titulu. Nema potrebe gajiti bilo kakve iluzije u tom pogledu niti je ta famozna titula nešto što je u ovom trenutku potrebno Partizanu.

Link to comment

sada gledam, oni: rad, sloboda, ofka, vojvodina - stvarno bi i kod njih mogao da padne neki krusevac ;-) ako se neko u prva tri meca zajebe i slucajno im kljucne dva boda, kapiram da mazic obavezno sudi u novom sadu :)

 

mi: donji srem, vozdovac, spartak, cukaricki. sve tradicionalno neugodni protivnici :)

Link to comment

oni igraju uglavnom sa davljenicima i Vojvodinom. protiv Ofk nema boga da ne pobede, ostaju Rad i Užice. tek ako tu negde kiksnu Vojvodina može da bude relevantna. tamo svakako mogu da izgube. vrlo je moguće da će prvenstvo odlučiti nepostojeći penal protiv Vojvodine i naš kretenluk na celoj toj tekmi.

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...