Jump to content

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

pa nemam pojma, mislio sam pošto igra za njih da je pripadnik matice. slabo ga se sećam iz vremena kad je bio ovde. čini mi se da nikada nije ni dospeo do prvog tima nego je bio po nekakvim pozajmicama. a pošto gotivim crnogorce i jedan od najboljih ortaka mi je crnogorac, reko da izreknem i nešto afirmativno o njihovim fudbalerima.  :)

 

a ako nije cg, alal kačamak našima što takav igrač ne zaigra nikada za Srbiju.

Edited by Ted
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma decko je iz batajnice, nase dete koje nikada nije dobilo sansu. Verovatno mu baba neka rodom iz matice pa ga oni zvali da igra za njih kad ga nasi nisu hteli.

Link to comment

Drinčić je dečko iz Bataje. Sedeo je na klupi kao klinac na jednom derbiju i posle te utakmice je pretučen dok se vraćao kući. Tada je rešio da pali odavde čim uzmogne. Za Crnu Goru je rešio da igra jer je od njih dobio poziv a od naših nije.

 

EDIT

 

dranata brža.

 

EDIT2

 

retko fin momak

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

Честиттке комшије. Да наставимо нашу борбу у блату још коју недељу. 

 

jedni drugima dođemo kao reality check. taman se (neosnovano) pomisli kako smo se uzdigli u neke visine i mnogo smo dobri i bolji, i onda dođe šamarčina. upravo u trenutku kad ta zamišljena superiornost treba da se potvrdi. i upravo od onoga od koga bi voleli da smo mnogo bolji.

 

Partizan da ima tim za Evropu otresao bi ovu Zvezdu kao slinu. i na način kako to rade Evropske ekipe. i obrnuto, naravno. a da su obe ekipe za Evropu, gledali bi zanimljive utakmice, ali ne znatno višem nivou kvaliteta.

Link to comment

Partizan da ima tim za Evropu otresao bi ovu Zvezdu kao slinu.

 

 

Pa iovako ju je otresao kao slinu. Da nisu bili brojniji na terenu i da nije bilo logističke podrške i da smo bili malo precizniji, mogli smo da ih petardiramo. Meni je najupečatljiviji utisak da su za poluvreme šutnuli dva puta na gol - oba puta iz penala. Gol ne bi do prekosutra dali da im ga mi nismo namestili.

Edited by Filipenko
Link to comment

da smo na nivou višem od "seoskog baje" posle 20 minuta vodili bi sa 2-0 najmanje i stvorili preduslove da ih temeljno ugazimo do kraja. al jbg. Volkov ne može da pogodi glavom sa 2 metra, Škuleti uvek smeta golman il promaši loptu, Brašanac iz trka sa 15 metara od gola šutira slabo, ukoso i po zemlji, pri tome ničim ometen. u isto vreme odbrambeni se trude da ugaze protivničkog špica na najočigledniji način i to pred očima sudije u svom petercu ili oko njega.

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...