Jump to content

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Kom Premijeru? Dacicu? Zasto bi neko skandirao Dacicu kad se on jadan nista ne pita

Blic preuzima titulu najveceg dupeuvlakaca medju medijima

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako grobari vjeruju burek novinarima kad im to odgovara... :D

Glupi grobarčići. Iz aviona se videlo da je čitava ta medijska hajka zapravo dvostruki grobarski spin i da je sve izmišljeno kako bi srpska javnost, nadaleko poznata po sposobnosti da čita linč-tekstove izmedju redova, nasela na spin i pustila koju suzu za sirotim glodarima. Najbolji dokaz da nikakve antipirotehničke akcije protiv Partizana nije bilo je taj što su tokom utakmice uredno upaljene desetine baklji na severu.

Link to comment

Najbolji dokaz da nikakve antipirotehničke akcije protiv Partizana nije bilo je taj što su tokom utakmice uredno upaljene desetine baklji na severu.

 

 

Kada navijači zvezde upale desetine baklji na severu, saopštenje izgleda ovako:

 

 

Tokom odigravanja utakmice navijači oba kluba upalili su više desetina pirotehničkih sredstava

 

 

 

Dakle, dva kluba, zajednička navijačka masa severa, juga, zapada i istoka je popalila desetine baklji...

 

 

Inače, potpuno sam fasciniran što je pogrdno skandiranje bilo kome predmet policijskih saopštenja.  :s_p:

Edited by Filipenko
Link to comment

Cestitam na apsolutno zasluzenoj pobedi. Igrali ste fudbal za razliku od nase sisice na klupi, i da nemate ona debla u odbrani (sem Vulicevica), pobeda je trebala da bude i ubedljivija.

Link to comment

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:489141-Dzajic-Neregularna-pobeda-Partizana

 

kako ga nije sramota.

 

bio je odlican fudbaler ali je bas gnjida od coveka. izgubio je memoriju pa ne moze da se seti ociglednog prekrsaja nad ninkovicem, penal ili na liniji 16m. svejedno, koji nije dosudjen posle koga je u kontri mrdja dao gol.

 

da li je to regularno dzajicu? bjekovic je za tebe gospodin covek koliko god kreten bio.

Link to comment

Nije rekao da je pobjeda neregularna vec pogodak, ali dobro to su burek novinari - navikli smo - evo vec par dana nam svasta serviraju.

Link to comment

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:489141-Dzajic-Neregularna-pobeda-Partizana

 

kako ga nije sramota.

 

bio je odlican fudbaler ali je bas gnjida od coveka. izgubio je memoriju pa ne moze da se seti ociglednog prekrsaja nad ninkovicem, penal ili na liniji 16m. svejedno, koji nije dosudjen posle koga je u kontri mrdja dao gol.

 

da li je to regularno dzajicu? bjekovic je za tebe gospodin covek koliko god kreten bio.

 

slazem se sa dzajom. jedino me brine sto djura kaze da ce partizan osvojiti titulu, zajeban je to igrac.

Link to comment

apropo "faula" na mrdji, sinoc bio mazohista i gledao total soccer do kraja gde sam samo od spire grujica i rake radovica cuo nesto s cime se 100% slazem na temu.

 

spira je konstatovao kako nasi igraci, posebno blizanaca, cesto dave loptu i padaju bez ikakvog razloga, ocekujucu i dobijajuci faulove koje im nase sudije sude, cineci im tako samo medvedju uslugu posto u evropi o tako necemu mogu da sanjaju.

 

raka je s druge strane opisao situaciju kao evidentan slucaj pokusaja opstrukcije igre od strane mrdje kojem je u tom momentu jedini cilj bio da zadrzi loptu da prodje jos neki sekund, a onda je "naisao na fajtera drincica" gde je bilo obostranog povlacenja, ali da bi on u takvoj situaciju, postujuci igru, uvek dao prednost ovome drugome.

 

btw, drincica sam iznapusaovao nekoliko puta u prvih par kola, al je u medjuvremenu pokazao da je nas ubedljivo najbolji igrac u nastavku sezone. jedan veliki :Hail:

Link to comment

apropo "faula" na mrdji, sinoc bio mazohista i gledao total soccer do kraja gde sam samo od spire grujica i rake radovica cuo nesto s cime se 100% slazem na temu.

 

spira je konstatovao kako nasi igraci, posebno blizanaca, cesto dave loptu i padaju bez ikakvog razloga, ocekujucu i dobijajuci faulove koje im nase sudije sude, cineci im tako samo medvedju uslugu posto u evropi o tako necemu mogu da sanjaju.

 

raka je s druge strane opisao situaciju kao evidentan slucaj pokusaja opstrukcije igre od strane mrdje kojem je u tom momentu jedini cilj bio da zadrzi loptu da prodje jos neki sekund, a onda je "naisao na fajtera drincica" gde je bilo obostranog povlacenja, ali da bi on u takvoj situaciju, postujuci igru, uvek dao prednost ovome drugome.

 

btw, drincica sam iznapusaovao nekoliko puta u prvih par kola, al je u medjuvremenu pokazao da je nas ubedljivo najbolji igrac u nastavku sezone. jedan veliki :Hail:

 

 

Slazem se sa obojicom.

Link to comment

Drinča - Garinča, definitivno ključni igrač tima. i dokaz da iz CG ne dolazi samo škart. doduše pojma nemam kakva je njegova veza sa maticom, al verovatno nije dugo igrao tamo. niti stigao da bude "najbolji mladi igrač".

 

potrebno je adekvatno pojačanje na poziciji kapitena, mali Živković je dobar po strani, treba jedan takav i sa druge strane. Škuleta mi izgleda kao neka beta verzija unapređenog Kojića, al koja ne funkcioniše baš stabilno. nikad nisam omiljavao napadače koji su kao multitpotentni al im jedan od glavnih kvaliteta nije realizacija.

Link to comment

Drinča - Garinča, definitivno ključni igrač tima. i dokaz da iz CG ne dolazi samo škart. doduše pojma nemam kakva je njegova veza sa maticom, al verovatno nije dugo igrao tamo. niti stigao da bude "najbolji mladi igrač".

 

potrebno je adekvatno pojačanje na poziciji kapitena, mali Živković je dobar po strani, treba jedan takav i sa druge strane. Škuleta mi izgleda kao neka beta verzija unapređenog Kojića, al koja ne funkcioniše baš stabilno. nikad nisam omiljavao napadače koji su kao multitpotentni al im jedan od glavnih kvaliteta nije realizacija.

odakle ti to da je dričara djetić?

 

jest igrao on za cg, ali rodjen je u bgd i igrao za nas(i teleoptik), spartak ovde

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...