Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vuk je Stanoje 2.0propusnice za istok i zapad od 4 do 6k, u prodaji od 01.07.Arbeitmann?

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

direktorka je više za Dame od stilaa Ediju su smotali nešto, nije red da se obrukamo pred gostom iz daleka

Link to comment
Edi Grant: U glavi mi odzvanja Partizan šampion, jer mnogi pobeđuju, ali niko kao crno-beliPoznati rege muzičar bio je u četvrtak gost FK Partizan.Crno-beli imaju fanove i među svetski poznatim muzičkim imenima. Edi Grant je često bio gost Beograda, a tokom tih poseta, kao veliki ljubitelj fudbala, javile su mu se simpatije prema aktuelnom šampionu Srbije.- Partizan je bio ljubav na prvi pogled. Kao mali sam igrao fudbal i prilikom posete Beogradu pozvali su me da odem na utakmicu. Bilo je jako uzbudljivo. Atmosfera je bila sjajna, a navijači su imali svoj šou - otkrio je Grant kako je zavoleo crno-bele.Poznati muzičar rekao je da mu se ta utakmica koju je gledao u Humskoj urezala duboko u pamćenje.- Gledao sam na hiljade utakmica, ali ova mi je ostala u sećanju. Rekao sam sebi, kad god si u Beogradu gledaćeš Partizan, ako se poklopi da igra. Bilo je to na utakmici protiv Rijeke.Grant je itskao šta ge je najviše privuklo pa je postao navijač crno-belih.- Za neke je važno da ekipa pobeđuje. A na mene je ostavio utisak način na koji je Partizan igrao. Video sam mnoge koji pobeđuju, ali njih sam zaboravio zato što nisu igrali lepo. Partizan jeste.Na pitanje novinara da li će snimiti neku pesmu o Partizanu, Edi Grant je rekao sledeće:- Mogu da pišem o bilo čemu, ali pišem tek kad osetim nešto tog dana. Možda ćete jednog dana čuti i pesmu o Partizanu. Možda me pokrene samo jedna reč. Znam samo da mi u glavi već 15 godina odzvanja "Partizan šampion". Recimo, pesmu o Beogradu sam napisao dok sam sa prijateljem sedeo u jednom beogradskom hotelu. Bilo je jako kasno i pitao me: "Edi zašto sedimo ovde? Hajde da ti pokažem Beograd." Tog trenutka sam shvatio da je to naslov pesme i to sam mu rekao. Obećao sam da ću je jednog dana napisati, i kada su svi mislili da to obećanje neću ispuniti ostao sam sam jednog dana u studiju i došlo mi je da napišem opuštenu pesmu o Beogradu. Tako možda napišem i pesmu o Partizanu.Poznati muzičar je sa grupom "Riblja čorba" snimio hit "Amsterdam" iz čega se izrodilo prijateljstvo sa Borom Đorđevićem, inače velikim navijalčem Crvene zvezde. Bora je pred dolazak poručio Ediju da je u zabludi što navija za Partizan, a Grant je imao zanimljiv odgovor na njegovu opasku.- Biću jasan ima mnogo velikih timova u svetu fudbala, ali samo je jedan pobednik. Nažalost. Ako podržavate tim želite da pobedi, a to znači da vaš rival mora da izgubi. Ja sam partizanovac i onda vam je sve jasno.Grant je rekao da kada god može prati dešavanja u Partizanu, ali i da mu imena i prezimena igrača crno-belih predstavljaju problem.- Imam problem sa gledanjem utakmica. Dok sam živeo u Londonu gledao sam puno utakmica, ali kada sam se preselio na Barbados nemam više tu priliku. Ali dok putujem kroz Evropu čitam o Partizanu. Znam da su proslavili 25. titulu znam šta se dešava u klubu, ali imam problem i sa izgovorom imena igrača. Znam Aleksandra... Mitrovića - rekao je Grant uz malu pomoć novinara, a zatim dodao kako zna da u Partizanu ima puno dobrih mladih igrača, ali je zamolio da ga ne teraju da pamti njihova prezimena, jer će zaboraviti reči svojih pesama.
Link to comment
direktorka ko melta ka koju su nakačili krpesamo da nije Avram Grant, Edi je dobrodošao
Ovde bas grozno mrsavo izgleda. Na ranijim fotkama bolje izgleda.Ugojite direktorku.
Link to comment

možda je od onih što misle da su sexy ako imaju 27 kila, konc logor style, ne bi me čudilo da priča okolo kako treba da smrša ili da su joj butine debele isl. (osim ako nije neki poremećaj u pitanju)no, da pređemo sa četke i metle na činjenicu da će naš Partizan za pola sata odmeritr snage sa Lokomotivom. nadamo se ubedljivoj pobedi, treba uterati strah u koske europskih klubova i pre no što počnu zvanične.

Edited by Ted
Link to comment

gazimo Ruse ko plitak potok, igramo se kao sa dečicom, dominiramo, stvaramo šanse, pritiskamo....ali oni vode 1-0 (neki Maikon), ubi nas sudija, krade, ništa nam ne svira

Link to comment

Proradice valjda i taj srpski inat, ono kada vidimo kako ostatak sveta igra fudbal i obuzme nas pravednicki gnev zbog takvog ugnjetavanja i nametanja ideja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...