Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

zar nije szd mesto za niske strasti povodom svetkovine?

Pa otvori (te) na szd ili ti buduca zena ne da da se nerviras pa neces ni gledati? :P

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment

buduća žena je šokorana čitavim performansima oko tekme. njoj to ništa nije jasno i misli da smo svi budale. verovatno je u pravu. :lol:

 

eno topika. pa nek ga prebacuju na szd.

Edited by Ted
Link to comment

buduća žena je šokorana čitavim performansima oko tekme. njoj to ništa nije jasno i misli da smo svi budale. verovatno je u pravu. :lol:

 

eno topika. pa nek ga prebacuju na szd.

 

To je zaista bilo teško zaključiti...

Link to comment

PS

 

Čisto da ti bude lakše, moja je pravazišla taj stadijum, sad joj me je žao. Ko da ima posla s retardiranim, pa čak ne može ni da se ljuti na njega.

Link to comment

PS

 

Čisto da ti bude lakše, moja je pravazišla taj stadijum, sad joj me je žao. Ko da ima posla s retardiranim, pa čak ne može ni da se ljuti na njega.

 

+1

Link to comment

znači, ima nade! to što ja umem da izreknem u toku utakmice....pa, realno to je ispod minimuma od minimuma neke elementarne pristojnosti  :)

Edited by Ted
Link to comment

Dođite danas na JNA da pozdravite šestostruke uzastopne prvake Srbije i pomozite da se naprednjacima useremo u slavlje, makar za još nedelju dana.

 

 

Vidimo se.

Link to comment

Izgleda da 6 bodova prednosti, najbolja forma u Evropi, bolja odbrana i dominantniji napad nisu dovoljni. Na sve to će policija biti poslata da protivničkim igračima uoči utakmice uradi rektoskopiju.

 

Premda suštinske razlike nema, teško je odupreti se utisku da su krimosi iz SPS italijanski majstori stila u poređenju sa ovim planinskim čobanima iz SNS i njihovim domišljatim metodama.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...