Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

ja bih đukića potpisao sve i da se zadužim do guše. i to dati mu čvrst ugovor na 3 godine i odrešene ruke. posle mateusovog fudbala, to mi je najbolji utisak crno belih dresova na terenu ikad.

 

elem, ne vidim gubitak titule kao tragičan iz šire perspektive. da nam je neko koje to već godine beše,  2007, ponudio 6 titula pa jednu izgubljenu, ne znam ko od nas to ne bi prihvatio. vratiće se titula na stadion partizana, pogotovu ako potpiše đukić. ove sezone, mnoge kockice se nisu htele poklopiti, a ako te u utakmici sezone pobedi napredak koji se bori za opstanak onda jednostavno nemamo šta da pričamo. nije nas zvezda nadigrala, no sami smo sebe nadigrali.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

da se dopunim iz prethodnog posta:

 

- daću svoj novac i predlažem da otvorimo fond da se đukić uzme kao trener. da skupimo koliko treba i da završimo priču.

 

NAŠI ŽIVCI VREDE VIŠE!

Link to comment

ja bih đukića potpisao sve i da se zadužim do guše. i to dati mu čvrst ugovor na 3 godine i odrešene ruke. posle mateusovog fudbala, to mi je najbolji utisak crno belih dresova na terenu ikad.

 

elem, ne vidim gubitak titule kao tragičan iz šire perspektive. da nam je neko koje to već godine beše,  2007, ponudio 6 titula pa jednu izgubljenu, ne znam ko od nas to ne bi prihvatio. vratiće se titula na stadion partizana, pogotovu ako potpiše đukić. ove sezone, mnoge kockice se nisu htele poklopiti, a ako te u utakmici sezone pobedi napredak koji se bori za opstanak onda jednostavno nemamo šta da pričamo. nije nas zvezda nadigrala, no sami smo sebe nadigrali.

 

Pa tako je vec duze vreme u Srbiji... Sampion ne postaje bolji tim, vec onaj koji je malo manje los :-(

Edited by assignment
Link to comment

da potpuno je normalno uzeti titulu u ligi u kojoj raspad tim ganchestera koji je u prvih 10 kola imao 5 kikseva, u narednih 15 veže sve pobede :lol:

- u takvom prvenstvu ni onaj smarač murinjo abi mogao do titule

Link to comment

Isuse Staljine, da li je moguće da ovde još uvek neko zaziva bezveznjaka Đukića. Pokušao je sve da nas uništi i u prvom mandatu, ali tada sveže pristigli Žuka, Moreira i Diara to nisu dali. Kakav je trener, videli smo u međuvremenu. Nikolić za nešto bogatije, koji se nalakti kraj aut linije i šatro nešto razmišlja.

 

Jel se dobija warn ako se grobar tera grobare u kurac na grobarskom topiku?

Link to comment

Jel se dobija warn ako se grobar tera grobare u kurac na grobarskom topiku?

ne znam zasto bi te to zanimalo, kad pravila foruma za tebe uopste ne vaze

Edited by djuras
Link to comment

ne, prilicno sam siguran da nisam

ovo je onaj forum gde filip napise nesto samo da bi provocirao, 5 ljudi mu odgovori istom merom, ostatak mudro precuti posto im je jasno o cemu se radi

 

epilog: 5 ljudi banovano, a filip nastavlja da se bahanalise

Link to comment

da potpuno je normalno uzeti titulu u ligi u kojoj raspad tim ganchestera koji je u prvih 10 kola imao 5 kikseva, u narednih 15 veže sve pobede :lol:

- u takvom prvenstvu ni onaj smarač murinjo abi mogao do titule

 

Eno na komsijskom topiku, cigani pricaju o atmosferi, inatu, koheziji ekipe, i kao rezultat svega toga uzimaju zasluzeno titulu, i prvenstvo je nikad regularnije.  Sasvim je legitimno misliti kako je zvezda od gubitnickog tima sa losom atmosferom , na zimskim pripremama postala Bajern koji je nezaustavljiv i kome niko ne moze da parira. Isto tako je legitimno misliti da je zemlja ravna ploca koju nose slonovi ili da deda mraz postoji.

Kako god, sami smo sebi najveci krivci, ni nevidjene sudijske kradje, ni  cigani sa svojim zatvorenim utakmicama ne bi bili dovoljni da nam otmu titulu da smo dali drugi gol novosadjanima u situaciji gde ceo mec igramo sa igracem vise ili da smo dobili solidni napredak juce.  Nikolic je dobio sve igrace koje je zeleo, imao je prelazni rok iz snova, pogotovo kada se uporedi sa mucenim Rasarom koga su jebali ko vola za transfere...i fejlovao je jako. Pojacanja mozda jesu dobra, ali celavac nije uspeo da od njih stvori tim . Neki pomak u igri je bio vidljiv, igrao se taj presing, pozrtvovanost je bila na nivou, ali sve to pada u vodu posle onog juce. Posle svega Djuric je bivsi, ali ne sumnjam da ce nam Alek koji je docekao titulu ocinski darivati kakvog SNS gmaza, da nas vodi u evropu i odrzava na sigurnom drugom mestu. 

Link to comment

da potpuno je normalno uzeti titulu u ligi u kojoj raspad tim ganchestera koji je u prvih 10 kola imao 5 kikseva, u narednih 15 veže sve pobede :lol:

- u takvom prvenstvu ni onaj smarač murinjo abi mogao do titule

Razlika je u dva iskusna stopera I oporavljeni Darko Lazovic

Kao I 50-50 situacije nisu svirane u vasu korist (Novi Pazar u Pazaru)

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment

@Zokiasov

 

 

Kako ste vi uzeli prethodnih 6 tako smo i mi uzeli ovu i nadam jos mnogo titula. Jbg, tako stoje stvari. Ko vise zatvara i cija je struja na vlasti jaca uzima titule. Samo mi nemamo problem da to priznamo dok ste vi zaboravili kako ste vasih 6 osvojili.


Jos me cudi zasto zazivate Djukica kada je slobodan Aleksandar Sale Salence idol juga i ppp-a Stanojevic.

Link to comment

Tu cinjenicu dokazuju brojni rasni fudbaleri koji posle nastupa u pokradenoj zvezdi , sada haraju evropskim fudbalom ...

Edited by Geograf
Link to comment

@Zokiasov

 

 

Kako ste vi uzeli prethodnih 6 tako smo i mi uzeli ovu i nadam jos mnogo titula. Jbg, tako stoje stvari. Ko vise zatvara i cija je struja na vlasti jaca uzima titule. Samo mi nemamo problem da to priznamo dok ste vi zaboravili kako ste vasih 6 osvojili.

Jos me cudi zasto zazivate Djukica kada je slobodan Aleksandar Sale Salence idol juga i ppp-a Stanojevic.

Ne znam koji vi nemate problem, ne vidim da je neko jos to priznao, mozda indirketno kojot, al on je ionako nas, a ti si bar vazda bio najobjektivniji ganci, ali jedna lasta ne cini prolece. 

 

Ma koji Djukic, to je najvece djubre koje je preslo prag partizana, daleko mu lepa kuca. 

Link to comment

ja bih đukića potpisao sve i da se zadužim do guše. i to dati mu čvrst ugovor na 3 godine i odrešene ruke. posle mateusovog fudbala, to mi je najbolji utisak crno belih dresova na terenu ikad.

 

+1

Samo steta sto on uopste ne razmatra tu opciju, zasto bi se vracao u jsl blato? Sta mu to treba,da trenira menadzerske igrace i da vec zna unapred da ce biti razapet kad-tad.

 

Nije nama toliki problem trener koliki je problem menadzerski igracki kadar koji je sve veci, i veci, i veci....

 

To je neresiva enigma koja ce na zalost da traje do privatizacije.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...