Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

a dobro, lopta je okrugla, igla se do 90. tralala....imamo šansu da opuštenije odigramo derbi i malo zagorčamo komšijama, vratimo tenziju....ako im UEFA ne zagorča onako u totalu  :P

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

a dobro, lopta je okrugla, igla se do 90. tralala....imamo šansu da opuštenije odigramo derbi i malo zagorčamo komšijama, vratimo tenziju....ako im UEFA ne zagorča onako u totalu  :P

Та курва никако да умре.

Link to comment

 

 

eto, dočekaše cigani tiutulu. ne znam samo što se toliko raduju kad su godine proveli dokazujući da "titula u tololigi ne znači ništa"  :P

 

pa  raduju se oni koji ce nakon bruku godina na veliki odmor otici podinute glave

 

cinjenica je da titula vredi samo onoliko koliko ce biti jak nas "Shamrock" 

Link to comment

Teddy veći katolik od pape

 

8.a  Zabranjeni izrazi: "Paki", "Pakiji" (u smislu pominjanja navijača, igrača, uprave i ostalih iz Partizana), "Čerga" (vezano za igrače, navijače, upravu i ostalo iz CZ). Svako kršenje ovog pravila donosi 7 dana suspenzije sa foruma :cry: Takođe su zabranjene i varijacije na tu temu. Npr: rom, zumbul, groblje, itd.

 

Link to comment

Mozzartsport tvrdi da ste Nikolica potpisali na 6 meseci+2godine, sto po njima znaci, da odlazi u junu ako ne osvojite titulu

 

znaci ni uprava nije bila sigurna u njegove trenerske kvalitete, sto se od jesenas do danas videlo da nije bez razloga.

Link to comment

mislim da je to tačno. za potpisivanje na 6m+2g. a nisu nama toliki problem odlasci no dolasci. princip je jednostavan. postoji dosta razloga zbog kojih bi mnogima voleli da vidimo leđa. a postoji i činjenica da smo obično prestravljeni mogućnostima i imenima koje se ukazuju kao alternativa. pa tako tolerišemo i ono što inače ne bi, u strahu da bi sutra za tim mogli da plačemo.

 

sve u svemu, uvažene komšije i dragi sportski prijatelji (naročito levi) titula vam je skoro pa stigla. naše je da probamo da vas zatučemo u derbiju, pa da vam onda kako-tako oduzmemo još tri boda, zatvorimo sve do kraja, da se izjednačimo na tabeli i igramo majstoricu za titulu. i da je osvojimo. sounds lika a plan!   :D

Link to comment

Ako nas dobijete 1 razlike i bude isti broj bodova, mi smo prvi. Ako pobedite 2 i vise razlike i mi izgubimo jos jednu, onda ste prvi. Ne postoji sansa da bude plejof ili nesto slicno

Link to comment

negde sam pročitao da se u slučaju istog broja bodova igra utakmica za titulu. odnosno da za prvo mesto nije kriterijum taj međusobni odnos. to sad verovatno nije ni bitno, ali sigurno piše u nekom pravilniku o takmičenju.

 

 

Изузетно, на крају Првенства, ако је реч о месту које одлучује првака, или

обезбеђује учешће у неком међународном такмичењу, као и о месту које одлучује о
прелазу у нижи степен такмичења, у случају истог броја освојених бодова два или
више тимова пласман на табели се сачињава на основу додатне помоћне табеле од
резултата који су постигнути у међусобним сусретима односних тимова у
првенству.
 
Пласман на додатној - помоћној табели, утврђује се збиром освојених
бодова. Ако је збир бодова једнак, одлучује разлика између датих и примљених
голова. Ако је и ова разлика једнака одлучује већи број постигнутих голова у
гостима (када је у питању табела од два клуба), односно већи број постигнутих
голова (када је у питању табела од 3 или више клубова), а ако је и даље исти скор,
одлучује гол разлика са главне табеле, а ако је и она иста одлучује већи број
постигнутих голова.
 
Ако се на овакав начин не може доћи до решења, онда ће се одиграти
утакмице између заинтересованих клубова и то:
- две утакмице по двоструком куп систему, ако су у питању два клуба;
- три утакмице по једноструком бод систему на неутралном терену, ако су
у питању три клуба,
- потребан број утакмица по једноструком куп систему, на неутралном
терену, ако су у питању четири или више клубова.
 
Ако се ни на овакав начин не може доћи до решења, онда ће се питање
победника утврдити путем жреба, који спроводи надлежни такмичарски орган.

 izgleda da je ovo. koliko kapiram, ako bi mi dobili 1-0 i na kraju imali isti broj bodova igrale bi se dve utakmice. svaki drugačiji rezultat onemogućio bi taj plejof, ili šta već

Edited by Ted
Link to comment

negde sam pročitao da se u slučaju istog broja bodova igra utakmica za titulu. odnosno da za prvo mesto nije kriterijum taj međusobni odnos. to sad verovatno nije ni bitno, ali sigurno piše u nekom pravilniku o takmičenju.

 

 izgleda da je ovo. koliko kapiram, ako bi mi dobili 1-0 i na kraju imali isti broj bodova igrale bi se dve utakmice. svaki drugačiji rezultat onemogućio bi taj plejof, ili šta već

 

а ако је и даље исти скор, одлучује гол разлика са главне табеле

 

 

Tek ako bi imali potpuno istu gol razliku

 

 
Ако се на овакав начин не може доћи до решења, онда ће се одиграти

утакмице између заинтересованих клубова

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...