Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sasa Ilic ne igra Derbi zbog 4 zuta I automatske suspenzije

Na Marakani odusevljenje kad se saznalo za drugi gol :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Ko da je bitno da li ce da igra ilic? Titula je izgubljena a derbi vise nema nikakvu vaznost. Osim toga,zar nije posle shestog zutog kartona suspenzija?ali opet nebitno.. Edited by BlackGeorge
Link to comment

Domaće ili 2. stranu brda?

nije precizirano

 

edit

nadam se da će kruševljani znati ovo da cene na jesen

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Pokvarili ste derbi :(

Uzasan Partizan zaista, imali ste opet onih tradicionalnih™ 20-ak minuta dobrog preskinga a posto tad nije pao gol bilo je jasno da nece nikad.

Link to comment

ovaj komentator na početku rekao da potencijalne suspenzije jedino mora da se čuva malbašić u partizanu

:unsure:

Zajebava Miloš, Sale ima 2 žuta.

Link to comment

I na jesen smo igrali lose i imali relativno krs tim, onda smo prodali najboljeg igraca i umesto njega ubacili nekog klinca koji bi trebalo da se proda ali ga mrzi da trci, pa mora Ilic da trci i za njega... a ako za prvih 11 nemamo bolje od Luke i Brasanca, onda je i posteno da budemo drugi na kraju.

Link to comment

kakve ste pizde, ladno ste izgubili da bi nam sjebali uzitak konzumiranja titule na pasnjaku :isuse::cry:

Link to comment

nema šta, Napredak je bio bolji i zasluženo pobedio. realno, naša igra ni na šta ne liči, igrači jesu pod pritiskom ali ne mogu na to da se žale, i Zvezdini su isto tako.

 

ključni problem ovog tima je sredina terena. ne treba to mnogo obrazlagati. ekipa kojoj je Luka u startnih 11, evidentno ima grdan problem. tu bi trebalo baciti akcenat u prelaznom roku i ne zanositi se Brašancima, Lukom, Malbašićem, ne očekivati čuda od Pantića a naročito ne od poludelog Ninkare.

 

eto, dočekaše cigani tiutulu. ne znam samo što se toliko raduju kad su godine proveli dokazujući da "titula u tololigi ne znači ništa"  :P

Link to comment

Nije Napredak nista odigrao, ovakvom igrom ne bi uzeli bod ni Cukarickom... imali su tri opasna napada, na svakih 20 minuta, i dva su zavrsila golom a u trecem se igrac spetljao u 1-1 situaciji. Bukvalno tri organizovana ulaska u kazneni i dva gola. Ali to je vec do odbrane, sa koncentrisanim Stankovicem, agilnim Obradovicem i spretnim Trajkovicem na celu.

Link to comment

pa svaka odbrana ce da ima problem kad sredine terena gotovo da i nema...osim Drincica i kapitena tamo nema nicega i nikoga....Brasanac i Luka su igraci za PLS, smarkovic nije ni za tamo itd.....nema leba ako tu ne dodju krsteni igraci u vezni red.

 

naravno, ja ocekujem suprotno. npr. da zavaljaju Drincica i dovedu neko stablo iz Sumadije ili " najboljeg mladog igraca CG"

Edited by Ted
Link to comment

Pa jebi ga,mnogo se tu gomilalo krsha koji ne moze da se proda plus se i kupovalo mnogo novog menadzerskog krsha a vi hocete rezultate? E pa ne moze....smarkovic,luka,malbasic,vranje,brasanac...

 

A tek ovo sto kaze goranz jako zabrinjava.napredak nista nije odigrao a pobedi nas sa 2-0...sta to tek znaci nama?kakvu mi tek ekupu imamo ako ne moze da izadje na kraj sa jednim jebenim napetkom?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Evo i mene, vidim da smo pukli. Video sam golove na YouTube-u, Kruševac se raduje kao da smo došli izbosne da im otmemo privatnu imovinu. Raspad kada je najbitnije, jebiga. Još samo da Sale Ilić pozove na teranje sportskog direktora i/ili trenera kako bi poboljšao atmosferu u svlačionici.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...