Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D

da, to je prva asocijacija svima

 

Cestitke, steta sto nije 29. maj :P

 

hvala komšija, ali ja baš mislim da mi je datum lep ;)

 

što se tekme i kapitena tiče, jasno je da on mora da igra od početka ako kanimo nešto da uradimo. ovo danas je izgledalo lepo, rutinski, bez panike. čak se ni prisustvo smarkovića nije toliko osetilo a i Luka je, za promenu, odigrao pristojno. jebe nas realizacija, ovo je trebalo da se završi sa četiri, pet komada.

Link to comment

tede, se ženiš u dresu najdražih boja?

Па Моцо не разводи се човек.

 

Теде све најбоље и да те што бројнији пород нервира навијањем та онај бољи клуб са друге стране брда.

Link to comment

Šta mu tačno fali?

 

Ne fali mu nista, gol kao gol. Majstor Ilic je ovakvih dao na stotine u karijeri. No, za Filipa je i pracka sa 25 metara u raslje namesten gol, mogu samo da zamislim kako bi komentarisao uterivanje lopte u prazan gol sa dva metra.

Link to comment

Ilic je Bog, to je valjda i najzagrizenijem ciganinu sada jasno. Jos nas je ovaj deklarisani navijac alekovaca najmanje krao, ovog zvezdinog proleca, sto je apsurdno. Imamo desnog beka koji zna da centrira... pa to se ne desava u zadnjih 15-20 godina jebote...

Link to comment

Šta mu tačno fali?

[filipenko mode on] Osim sto se Djuricic saplice dok lopta ide na metar od njega i to paralelno, bas nista[/filipenko mode off] :D

 

Realno, dobra akcija i odlicno ubacivanje Ilica. Pn i Drincic su vam pola tima

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...