Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

sve sve, al gledati Kojica pored zivog Fofane...

Fofana je izgleda mrtav kod ovog radovog skinheada™  ...  Glavni utisak sa danasnje utakmice (i koje pre) je definitivno sto napokon imamo desnog beka koji moze da centrira korektno !

Edited by Geograf
Link to comment

tede jel gledaš, igra smarković

bio u restoranu, zenim se 25. maja pa dogovarao neke detalje i tako....nisam mogao da gledam live....vlasnik resorana me zapitkuje svasta a ja samo drndam telefon i rifresujem livescore.... sad gledam snimak....i ostajem pri onom sto sam rekao, covek cije zanimanje nije poznato....kao sto nije poznato ni kakva muka bi trenera naterala da ga posalje na teren

 

nije lose bilo ovo poluvreme, pritisak od prvog minuta....nema spavanja. sad cu da gledam i golove.

Link to comment

bio u restoranu, zenim se 25. maja pa dogovarao neke detalje i tako....nisam mogao da gledam live....vlasnik resorana me zapitkuje svasta a ja samo drndam telefon i rifresujem livescore.... sad gledam snimak....i ostajem pri onom sto sam rekao, covek cije zanimanje nije poznato....kao sto nije poznato ni kakva muka bi trenera naterala da ga posalje na teren

 

nije lose bilo ovo poluvreme, pritisak od prvog minuta....nema spavanja. sad cu da gledam i golove.

Cestitke, steta sto nije 29. maj :P

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...