Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pusti ih BB. Dosao Vucic i uzeo im igracku i sada placu.

MA ne smeta samo novo naprednjacko sudjenje ... Eno dole i na politici placu , smeta im Beograd na vodi , reforme , nove fabrike ... Kakva smo mi to ljudi  :isuse:

Link to comment

MA ne smeta samo novo naprednjacko sudjenje ... Eno dole i na politici placu , smeta im Beograd na vodi , reforme , nove fabrike ... Kakva smo mi to ljudi  :isuse:

 

na politici se zale ljudi koji su se takodje zalili na lazi i prevare svih prethodnih vlasti. 

 

ovde, na sportu, je malo drugacija situacija. patrtizan pljacka slaninare bar 10 godina unazad, sa sve kulminacijom u onom legendarnom finalu kupa. al te utakmice ted izgleda nije gledao, nego je sad primetio nepravdu i mnogo se potreso...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Slaninari su uvek (na zalost) koleteralna steta   u ratu beogradskih blizanaca za titulu , ne vidim tu neki paleni plan da se bas oni sjebu. Sada je vreme kada se ocigledno krade partizan i imamo demokratsko pravo da placemo™ na svom topiku ...

Link to comment

naravno da imate pravo, al to ti je, recimo, kao kad bi neko ko od starta diskutuje na game of trones topicu sad napisao "otkud se pojavise ovi zmajevi, necu da gledam, nerealno je...".

Edited by Bright Billy
Link to comment

da je pravde i regularnosti, za koju se zalažete, ono finale protiv vojvodine smo trebali da dobijemo 3:0 bez odigranog 1 minuta utakmice

no sada je bitno samo da smo opet oštećeni

i takvi sakati ćemo uzeti titulu

Link to comment

Ipak je Tollo jos uvek na nasoj strani, preko Mishela pritisce Yveydu, ne da joj da izadje u Evropu na leto, tako da ukoliko Alek u narednih 14 dana ne otme od gladne dece i ne uplati dug, opet ce nas,uprkos duuuugo cekanoj tituli, gledati preko malih ekrana u nekoj LE. 

 

Stoga se ja preterano ne uzbudjujem.  :fantom:

Link to comment

neeee

 

evo hteo sam da te pozovem na sledeću utakmicu, biće još ljudi odavde, da možeš da vičeš "vučiću homoseksualče…"

dobio sam jednu kartu u sklopu akcije "povedi ortaka"

:)

Link to comment

neeee

 

evo hteo sam da te pozovem na sledeću utakmicu, biće još ljudi odavde, da možeš da vičeš "vučiću homoseksualče…"

dobio sam jednu kartu u sklopu akcije "povedi ortaka"

:)

 

nisam tu, idem u zavicaj, ali znas da nemam problema da se druzim sa neprijateljima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...