Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Precerujes Tede. Isto tako bi se i decurlija™ mogla zaliti jer joj je nepravedno iskljucen igrac posle samo 10 minuta, a i to je direktno uticanje sudije na rezultat kao i nepostojeci penal.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Pa nije,izlazak u EL se obezbeđuje jednim od prva 2 mesta u ABA ligi u košarci,domaće prvenstvo nema značaj osim onog "bolji smo od čovića/vujoševića". Što se fudbala tiče,jasno je da samo prvi ide u kvalifikacije za LŠ. Šta se tamo uradi,to je skroz druga priča.

da ali ako nisi osvojio titulu onda si mozda treci ili cetvrti pa ne igras EL. za fudbal mozes da budes i treci pa da se sa serifom koljes za ulazak u LE.

Link to comment

Precerujes Tede. Isto tako bi se i decurlija™ mogla zaliti jer joj je nepravedno iskljucen igrac posle samo 10 minuta, a i to je direktno uticanje sudije na rezultat kao i nepostojeci penal.

 

dobro de, besan sam na ovog majmuna koji je čitavoj utakmici oduzeo smisao. pogledaj snimak pa vidi kako je isključen.

 

inače, daleko od toga da su nama sudije najveći problem. ali ovo je drugi put u dve nedelje da sudije prave katastrofalne greške na našu štetu. što reče kapiten, mnogo je.

 

što se tekme tiče, imali smo čistu situaciju i nismo je iskoristili. iz kog razloga, to bih i ja voleo da znam. da nismo odigrali onako katastrofalno, mogao je majmun da duva i dva penala na 30 metara od gola, i opet bi pobedili.

Edited by Ted
Link to comment

@cop

a kolko tebi tek ne prija ova domaca liga, na PLu si skroz kul...

 

Imamo skoro isti broj postova na ovoj temi, moram da primetim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...