Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Koliko se secam on je demantovao tu pricu.

 

edit:

 

O tom spuštanju lopte i pričam. Ali nebitno, zaista je uvek bio na mestu i maliciozno je pričati bilo šta negativno o njemu.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Alkos i dziber koji pokazuje srednji prst protivnickim navijacima i jebe majku sudijama. Ono super je sto se posle prospavane noci izvini, ali to ne umanjuje dziberluk.

Link to comment

tako je, na osnovu jednog ispada formiraj mišljenje...

 

zaboravio si recimo kada su ga džukele sa severne tribine napale na ulici kada je bio sa (ako dobro pamtim) trudnom devojkom/ženom pa je on posle spuštao loptu iako je imao puno pravo da digne svu frku ovog sveta?

 

na derbiju o kojoj ja pricam sever je bio prazan, pokazivao je kurac navijacima na zapadu. 

 

edit. ne znam sta bih jos trebao da znam o njemu? al kapiram da je ta scena dosta autenticnija od sablonskih izjava za zurnal...

Edited by Bright Billy
Link to comment

mnogo mi je depresivno to vase lozenje na njega. ko, npr, kad mi ne bi imali nikog gotivnijeg od milijasa da se setimo...

 

jebiga, razumi nas. mi nemamo boljeg od Saleta da volimo i više od Toletovih titula da se radujemo

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

mnogo mi je depresivno to vase lozenje na njega. ko, npr, kad mi ne bi imali nikog gotivnijeg od milijasa da se setimo...

 

Ovo je već vređanje

Link to comment

mnogo mi je depresivno to vase lozenje na njega. ko, npr, kad mi ne bi imali nikog gotivnijeg od milijasa da se setimo...

Ako je nama dobar, to bi trebalo da bude dovoljno. Bolje ne tražimo.

 

I onako subjektivno, ne moramo ga baš stavljatI u istu rečenicu sa Milijašem.

Link to comment

Ako je nama dobar, to bi trebalo da bude dovoljno. Bolje ne tražimo.

 

I onako subjektivno, ne moramo ga baš stavljatI u istu rečenicu sa Milijašem.

Баш тако.

Link to comment

Tole cigane!

 

 

- Kada kažem malo samokiritke, onda mislim da klub koji ima velike ambicije ne bi smeo sebi da dozvoli da na svom terenu bude nadigran od dečurlije i sve to uz igrača više na terenu dobrih 80 minuta.

 

Link to comment

Tole naravno "ne kapira" da, što je igre i igrača tiče, utakmica je trebalo da se završi rezultatom 1-0 za domaće....dal je to kosmičku pravedno ili nepravedno, ko je imao kakav performans i sa koliko igrača kojeg godišta, u suštini nije bitno....rezultat je odredio sudija nepostojećim penalom. zbog čega će sigurno biti kažnjen, kao i onaj protiv Slobode kome obaranje igrača sa leđa u gol šansi na 2 metra od golmana nije penal. šta mi imamo od toga. ništa. za neku sledeću će da delegiraju legandarnog Maja Vujevića koji će dati svoj doprinos kreativnom tumačenju pravila fudbala ili metričkog sistema.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...