Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Pitanje za sve : koje bi se titule radije odrekli - one u fudbalu ili u kosarci ?

 

Ja se evo odricem obe zarad sveopsteg prosperiteta , boljitka, I povratka u buducnost ( koji god deo ).

 

 

 

Najsrecniji bi bio kada bi se jos juce privatizovali,tj. "odcepili" od drzave.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pitanje za sve : koje bi se titule radije odrekli - one u fudbalu ili u kosarci ?

 

 

 

To je lako pitanje,titula u košarci ne znači ništa,u fudbalu znači.

Link to comment

Zar nije obrnuto?

 

Pa nije,izlazak u EL se obezbeđuje jednim od prva 2 mesta u ABA ligi u košarci,domaće prvenstvo nema značaj osim onog "bolji smo od čovića/vujoševića". Što se fudbala tiče,jasno je da samo prvi ide u kvalifikacije za LŠ. Šta se tamo uradi,to je skroz druga priča.

Link to comment

Sale Ilic i Milos Ninkovic su jedni od retkih fudbalera koje treba postovati i koji su umereni i u izjavama i u ponasanju.

 

Veliki su majstori fudbala, a sa druge strane nisu ostrasceni niti agresivni u bilo kom smislu.

Link to comment

smekerizam saleta ilica pamtim po onom uskrsnjem derbiju kad je pokazivo qrac publici a onda bezo kod krstaje nakon sto je neki decko preskocio ogradu u nameri da mu uzvrati po koju lepu rec...

Link to comment

jao da jbt, ja sam potpuno zaboravio na to. :isuse: još htedoh da potpišem muslina.

 

sad se sećam koliko sam se tada smorio kad sam video fotoreportažu. 

 

taj derbi je jedan od mojih najtužnijih sportskih događaja.

Link to comment

vesela su ti onda sportska sećanja

 

edit

15.10.2000.

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

smekerizam saleta ilica pamtim po onom uskrsnjem derbiju kad je pokazivo qrac publici a onda bezo kod krstaje nakon sto je neki decko preskocio ogradu u nameri da mu uzvrati po koju lepu rec...

 

tako je, na osnovu jednog ispada formiraj mišljenje...

 

zaboravio si recimo kada su ga džukele sa severne tribine napale na ulici kada je bio sa (ako dobro pamtim) trudnom devojkom/ženom pa je on posle spuštao loptu iako je imao puno pravo da digne svu frku ovog sveta?

Link to comment

Koliko se secam on je demantovao tu pricu.

 

edit:

 

- Ništa se nije desilo, niti smo fizički, niti verbalno napadnuti, ne znam ko je ceo događaj tako “naduvao”, ne prestaje telefon da mi zvoni ceo dan - rekao je u sredu Saša Ilić.

 

Edited by katamaran
Link to comment

bilo je još sličnih priča u koje nije bio umešan ilić, verujem da je demanti usledio isključivo zarad smirivanja situacije zbog sebe samog imsvoje porodice

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...