Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

dočim je do mirka srpski fudbal bio jedno carstvo od čokolade. a posle njega je batina, figurativno i bukvalno prešla u ruke petooktobarskih prvoboraca kada je sve otišlo u onu stvar, što se mene tiče. prvi postpetooktobarski derbi je u pitanju, da ne bude zabune.

i svo to vreme u jedinoj nezatvorenoj™ utakmici objašnjavana je demonstracija sile i moći koja baš i nije menjala adresu.

u dizanju temperature su i jedni i drugi podjednako krivi i to ne počinje od juče. zbog svojih ličnih interesa nisu u stanju da vide da taj ventil nije u stanju da izdrži taj pritisak.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

...кад смо крадени.... 

 

Molim vas nemojte koristiti ovakve izraze. Sramota je. Crvena zvezda je samo bila manje uspesna u "zatvaranjima" od Partizana. Ako se vec prisecate neregularnosti, prisetite se i poklonjenih penala, nesviranih u vasem sesnaestercu, kartona, neregularnih i ponistenih golova, itd...

Link to comment

Molim vas nemojte koristiti ovakve izraze. Sramota je. Crvena zvezda je samo bila manje uspesna u "zatvaranjima" od Partizana. Ako se vec prisecate neregularnosti, prisetite se i poklonjenih penala, nesviranih u vasem sesnaestercu, kartona, neregularnih i ponistenih golova, itd...

 

 

Hehe, samo ti podržavaj principijalnu poziciju Crvene zvezde naspram Partizana, pa potom očekuj odmerenost, skrušenost i uzdržanost... :0.6:

Link to comment

znači, prva stvar koju bih uradio kada bih došao na čelo kluba bilo bi da zabranim bilo koju vrstu saopštenja, otvornog pisma ili sličnu formu kao vid komunikacije sa javnošću. takođe bih sačinio spisak frazetina, konstrukcija i reči čije pominjanje u bilo kakvoj komunikaciji u ime kluba povlači promptni raskid ugovora.

 

druga stvar, svi bi dobili po jednu lepu kutiju, crno-bele boje i sa ličnim imenom na njoj, i rok od 24h da pokupe stvari i izgube se u pravcu koji sami odaberu.

 

dobro, ako bih drugu stvar uradio prvo, onda možda i ne bih morao da se mučim sa prvom :)

Link to comment

za sada je reagovao jedino savez jevrejskih opstina, svi ostali su za sada 'nemi'

 

...

Savez jevrejskih opština Srbije saopštio je da je FK Partizan na neprimeren način uporedio tretman tog kluba sa položajem Jevreja u nacističkoj Nemackoj.

...

Link to comment

Vošino saopštenje je hit. 

 

Svaka čast Vulićeviću, on se jedini nije radovao. A kad se pogleda snimak, on se radovao skoro pa više od strelca.

Link to comment

Moja greška. Al stvarno, otišla da pregledam snimak. Škuletić podigao ruke, Trajković tek na kraju prišao Obradoviću da ga zagrli, a Vulićević se najotvorenije od svih radovao.

Link to comment

Meni je glupost sto se radost nakon gola (ili kucanje u Pekovicevom slucaju) uopste pojavljuju kao tema. Normalno je da se igrac raduje kad njegov tim da gol.

Link to comment

I tu se slažemo. Ne znam zašto mu je to od svega na tekmi, bilo tema. Umesto da se lepo zaustavio na čestitkama svojim igračima na odličnoj igri.

Link to comment

hajde posto sam vec kacio tu recenicu i reakciju sjo da dodam i da je partizan danas poslao javno izvinjenje zbog iste.

ipak, ispada da su novinari krivi zbog nje jer, po partizanu ispada da je "naglašavanje neprimerene rečenice u medijima dobilo sasvim pogrešan kontekst  i neželjenu konotaciju".

pitam se kakav kontekst uopste moze da dobije ta recenica makar stajala uz bilo kakav tekst.

 

o ostalim stvarima iz 'saopstenja' i dalje se niko nije oglasio (doduse, vucic je za sutra najavio obracanje na tu temu) pa eventualni nastavak valjanja u blatu svih zainteresovanih verovatno mozemo da ocekujemo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...