Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Pih,ako bih koristio to načelo od početka sezone,Zvezda ne bi dobila 5 utakmica :D

 

Namešta Partizan,naravno da namešta. Od tačnog rezultata do toga ko će dati gol,tako je već određeni period, da ne kažem oduvek ali ako pogledaš realno imali smo i bolji tim veći deo tog perioda dominacije. Sa tim da namešta i Zvezda. Namesta i Vojvodina,nije KanKan nosio pare Jekniću tetki da odnese lek recimo itd. 

 

Nije ti prvi put da izjednacavas ostale klubove sa CZ&P. Covece, smesno je. Zna se ko osvaja titule a ko pilicari na sitno.

To sto su ti komsije trenutno jace i bahatije, jbg navikni se. Posle nekog vremena, bicete jaci vi, i tako u krug... Btw, serem vam se u "titule" i jednima i drugima ;)

 

 

iz danasnjeg saopstenja partizana:

 

"Da je u nacističkoj Nemačkoj postojao jevrejski klub on bi imao poštenije suđenje i bolji tretman od Partizana u zemlji Srbiji".

 

Stvarno to pise?!?

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Boze sacuvaj... Da ponovim, u poslednje 22 utakmice CZ&P su zabelezili 20(!) pobeda uz 2 neresena rezultata. Posle tek drugog neresenog rezultata i posle, pretostavljam, prvog penala sviranog protiv nekog od njih, u saopstenju se jedan od ta dva tima izjednacava sa Jevrejima u Nemackoj - pa bog te jebo!!!

Link to comment

ako sam dobro pohvatao, sledeće kolo igramo bez komplet odbrane, odnosno samo Obradović može da igra. ono govno juče, pored toga što je izmislio penal, mahao je kartonima ko nezdrav. valjda će da izdrži kaznu do derbija, glupo bi bilo da takav kvalitet ne sudi tu utakmicu.

 

saopštenje ko saopštenje, verovatno. iskreno, mrzi me i da ga čitam. sve je jasno i bez toga.

Link to comment

iz danasnjeg saopstenja partizana:

 

"Da je u nacističkoj Nemačkoj postojao jevrejski klub on bi imao poštenije suđenje i bolji tretman od Partizana u zemlji Srbiji".

 

... što implicira da je Srbija gore mesto od nacističke Nemačke. U ovom trenutku takva tvrdnja je skandalozna ali nije da se Srbija ne trudi...

 

Elem, neko je na prethodnim stranama rekao da ne treba žaliti za titulom jer ovih 6 uzastopnih očigledno ništa nisu donele. To je potpuno tačno. U Partizanu bi i posle 16 uzastopnih titula situacija bila ista: Đurić bi i dalje bio na čelu kluba, Babović bi se vraćao svake 2-3 godine, Sale Ilić bi još uvek igrao jer jedini zna nešto fudbala, trener bi bio neki Đorićev mamlaz, od pojačanja™ bi nam se bacala pegla a čitava politika kluba bi se bazirala na nešto uspešnijem valjanju u blatu u odnosu na Zvezdu dok bi u Evropi sve počivalo na patetičnim nadanjima da će doći do nekog nenormalnog prosera koji bi doneo plasman u CL ili LE i tako upravi obezbedio zavesu za još 5-6 godina lapanja.

 

Koji će nam to? Iz Evrope će nas svejedno izbaciti neki Debrecin ili Ventspils, da li će to biti u kvalifikacijama za ovo ili ono takmičenje potpuno je nebitno. Neka se komšiluk malo blamira u CL, zašto samo Partizan da ispada smešan.

Link to comment

ako sam dobro pohvatao, sledeće kolo igramo bez komplet odbrane, odnosno samo Obradović može da igra. ono govno juče, pored toga što je izmislio penal, mahao je kartonima ko nezdrav. valjda će da izdrži kaznu do derbija, glupo bi bilo da takav kvalitet ne sudi tu utakmicu.

 

saopštenje ko saopštenje, verovatno. iskreno, mrzi me i da ga čitam. sve je jasno i bez toga.

 

jbg :(

stavite žutu traku oko ruke, ovaj život se pretvorio u pakao...

Link to comment

viš, to nije loša ideja. mislim da tim izađe tako na tekme do kraja prvenstva. ispostavi našem marektingu fakturu, da ne ispadne da krademo ideje.

 

inače, Kokeza i društvance koji drve o poslašćenosti Partizana treba da imaju u vidu da sama činjenica da Zvezda još postoji znači da je povlašćena. čitava ta organizacija za pravljenje dugova je odavno zrela za stečaj i gašenje. njeno postojanje najbolji je dokaz o tome ko je povlašćen. al dobro, idu bolji dani, pa će valjda i sirotani izaći na zelenu granu.

Link to comment

viš, to nije loša ideja. mislim da tim izađe tako na tekme do kraja prvenstva. ispostavi našem marektingu fakturu, da ne ispadne da krademo ideje.

 

inače, Kokeza i društvance koji drve o poslašćenosti Partizana treba da imaju u vidu da sama činjenica da Zvezda još postoji znači da je povlašćena. čitava ta organizacija za pravljenje dugova je odavno zrela za stečaj i gašenje. njeno postojanje najbolji je dokaz o tome ko je povlašćen. al dobro, idu bolji dani, pa će valjda i sirotani izaći na zelenu granu.

 

ko ti je kriv što si glasao za tomu :fantom: 

nema boljih dana barem još 2 mandata... 

Link to comment

viš, to nije loša ideja. mislim da tim izađe tako na tekme do kraja prvenstva. ispostavi našem marektingu fakturu, da ne ispadne da krademo ideje.

 

inače, Kokeza i društvance koji drve o poslašćenosti Partizana treba da imaju u vidu da sama činjenica da Zvezda još postoji znači da je povlašćena. čitava ta organizacija za pravljenje dugova je odavno zrela za stečaj i gašenje. njeno postojanje najbolji je dokaz o tome ko je povlašćen. al dobro, idu bolji dani, pa će valjda i sirotani izaći na zelenu granu.

 

S' tim da Kokeza drvi posle šestogodišnjeg vrtenja po krugovima pakla. Vi ste počeli posle 90 minuta (od kojih ste 80 imali igrača više).

Link to comment

viš, to nije loša ideja. mislim da tim izađe tako na tekme do kraja prvenstva. ispostavi našem marektingu fakturu, da ne ispadne da krademo ideje.

 

inače, Kokeza i društvance koji drve o poslašćenosti Partizana treba da imaju u vidu da sama činjenica da Zvezda još postoji znači da je povlašćena. čitava ta organizacija za pravljenje dugova je odavno zrela za stečaj i gašenje. njeno postojanje najbolji je dokaz o tome ko je povlašćen. al dobro, idu bolji dani, pa će valjda i sirotani izaći na zelenu granu.

siguran sam da bi država i nas spašavala, doduše ne baš u toj meri da možemo da napravimo ekipu kadru da se bori za titulu iako smo od prodaje igrača pokrili 1 od 6 godišnjih budžeta, no svakako abi otišli u stečaj, bili bi na nivou napretka i tsl negde oko 2-3 mesta ali bez šansi da oformimo šampionski tim

- sve će se ovo desiti ako abudemo šampioni 2 god. za redom, tada niko neće davati po 4-5 pa bogami i 8 milki za naše igrače baš kao što ni ganchester nije mogao da proda npr lazovića za 4 milke

- kada počnemo da dobijamo kikiriki za najbolje igrače neće biti nis-a i telekonja da nas vadi iz bule, tada će i osrednji igrači poput drinčića, pridošlica iz voše itd biti van dometa jer se neće imati ni za platu od 100k € godišnje a kamoli više, a da zeznemo banke nema šanse osim ako se ne napravi ponovo neka agrobanka....

Link to comment

iz danasnjeg saopstenja partizana:

 

"Da je u nacističkoj Nemačkoj postojao jevrejski klub on bi imao poštenije suđenje i bolji tretman od Partizana u zemlji Srbiji".

 

:Hail:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...