Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Pih,ako bih koristio to načelo od početka sezone,Zvezda ne bi dobila 5 utakmica :D

 

Namešta Partizan,naravno da namešta. Od tačnog rezultata do toga ko će dati gol,tako je već određeni period, da ne kažem oduvek ali ako pogledaš realno imali smo i bolji tim veći deo tog perioda dominacije. Sa tim da namešta i Zvezda. Namesta i Vojvodina,nije KanKan nosio pare Jekniću tetki da odnese lek recimo itd. 

 

ma slazem se sa ovim u potpunosti, jedino mi je smesno kukanje navijaca partizana sada kada su na krivoj strani medalje. jbg, ovo je brlog i  ko to nece da vidi nema pravo da kuka.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

e sada vidis zasto ja kazem da bi mi bilo drago da zvezda osvoji titulu posle penala sviranog u 97. minutu nakon sto je mrdja bio 2 metra u ofsajdu. jbg, suvise dugo gledam kako partizan namesta :(

 

Закључавај. Објашњена болсет. Даље нема.

o ne!partizan nije zvezda!setimo se ivana niz slaviju il slobe do tojota kupa. ihh

najjasnije je lozenje navijaca na ovom forumu po svaku cenu jer je debeli ili kucac to i to uradijo.i samo da ih vidimo obesenih vilica..

Ајанте ти си? :s_c:

Link to comment

ajde poručniče, mator si čovek, reci kada ste na sličan način pokradeni u vašoj avliji pod patronatom pok. mirka?

 

edit

e sada vidis zasto ja kazem da bi mi bilo drago da zvezda osvoji titulu posle penala sviranog u 97. minutu nakon sto je mrdja bio 2 metra u ofsajdu. jbg, suvise dugo gledam kako partizan namesta :(

:isuse: Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

pokradeni :lol: . Dusa me uvek boli kad vidim kad vecitima™ nakon 26 penala u nizu i 54 golova nakon 90. minuta sude ovako nesto. Pa to stvarno nije u redu.

Link to comment

e sada vidis zasto ja kazem da bi mi bilo drago da zvezda osvoji titulu posle penala sviranog u 97. minutu nakon sto je mrdja bio 2 metra u ofsajdu. jbg, suvise dugo gledam kako partizan namesta :(

 

 

e jbg, ex normalni čoveče (do promene avatara u ns šaljenje), u isto vreme dok je partizan masovno nameštao, nameštali ste i vi, samo što niste mogli da namestite partizan, tj niste mogli protiv ekipe koju je štitila fss zajedno sa političkom mafijom. tako da nije baš da ste bili mučenici dok su se partizanovci bahatili sa nameštanjima. jedino niste mogli do titule, ali sada će to alek da izmeni. nije ni čudo što su svi zvezdaši podržali aleka da sve dovede na svoje mesto...

Link to comment

e jbg, ex normalni čoveče (do promene avatara u ns šaljenje), u isto vreme dok je partizan masovno nameštao, nameštali ste i vi, samo što niste mogli da namestite partizan, tj niste mogli protiv ekipe koju je štitila fss zajedno sa političkom mafijom. tako da nije baš da ste bili mučenici dok su se partizanovci bahatili sa nameštanjima. jedino niste mogli do titule, ali sada će to alek da izmeni. nije ni čudo što su svi zvezdaši podržali aleka da sve dovede na svoje mesto...

 

Skoro svi... :fantom:

Link to comment

Ali hajlajt utakmice je kada je neki igrac Vojvodine zakacio Volkova po glavi prilikom jednog duela, a ovaj se onda bacio na zemlju i prevrnuo jedno 12 puta, kao da ga je tenk udario, ne bi li iznudio i drugi crveni, jelte  :lolol: Ovaj Partizan, sa likovima poput Volkova/Trajkovica/Vulicevica/Ninkovica/Lazovica/Nikolica/Nadja itd. opasno pretenduje na mesto najantipaticnijeg tima ikada, mada ni Zvezda nije daleko...

Edited by FPLS
Link to comment

Zvezdin tim je bio sasvim simpatičan dok se igrači nisu uključili u kadrovsku politiku kluba što bi i moglo da se proguta da se onda nisu uključili i u predizbornu kampanju. 

 

Ne pamtim da se ikad Zvezdin igrački kadar tako nedvosmisleno odredio.

 

Zaboravio sam detalje oko Cvetkovićeve besede o Arkanu, Slobi i Delijama ali ovo je ipak 2014. a ne 94. Neke stvari bi trebalo da su prevaziđene. 

Link to comment

iz danasnjeg saopstenja partizana:

 

"Da je u nacističkoj Nemačkoj postojao jevrejski klub on bi imao poštenije suđenje i bolji tretman od Partizana u zemlji Srbiji".

Link to comment

iz danasnjeg saopstenja partizana:

 

"Da je u nacističkoj Nemačkoj postojao jevrejski klub on bi imao poštenije suđenje i bolji tretman od Partizana u zemlji Srbiji".

jbg, što kaže Škuletić, ako je sudija sudio onda je penal... :fantom: 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...