Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Kako nema veze. Greske se dogadjaju, a ti impliciras da je namjerno.

 

 

Lijepo ti je Ted ironicno objasnio...

 

 

 

do sada nezapamćen događaj u fudbalu

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako nema veze. Greske se dogadjaju, a ti impliciras da je namjerno.

 

 

 

 

Pa da se ne lažemo,pratimo srpski fudbal a ne španski i kada neko u tom srpskom fudbalu sudi ovakav penal protiv Partizana ili Zvezde nebitno u ovakvom trenutku sa ovoliko tenzije,mislim da je potpuno normalno pomisliti da tu baš nisu čiste stvari.

Link to comment

Pa da se ne lažemo,pratimo srpski fudbal a ne španski i kada neko u tom srpskom fudbalu sudi ovakav penal protiv Partizana ili Zvezde nebitno u ovakvom trenutku sa ovoliko tenzije,mislim da je potpuno normalno pomisliti da tu baš nisu čiste stvari.

 

normalno, i ja odmah pomislim na kradju, ali me prodje iste sekunde kad se se setim koliko partizan i zvezda namestaju.

Link to comment

Nisu stvari neciste samo kad se svira protiv Partizana i Zvezde, vec i kad se svira za...

 

Jbt, koliko se nervirate, sta biste tek radili da navijate za Vosu, Novi Pazar ili nekog treceg

Link to comment

normalno, i ja odmah pomislim na kradju, ali me prodje iste sekunde kad se se setim koliko partizan i zvezda namestaju.

 

Pa ako pogdedaš prepisku videćeš da sam ja samo napisao da mi izlgeda nemoguće da sudija nije video da je ovo bilo van 16,pošto koliko sam stekao utisak  iz prenosa nije bilo daleko. A onda je rečeno da preterujem.

 

@ficifiric

 

Nisu sve zasluge za propast našeg fudbala samo na večitima, i ta Vojvodina je kupovala utakmice, a o Pazaru i ambijentu tamo da ne pričam. Shvatam tvoju poentu,ali niko nije amnestiran od odgovornosti za loše stanje kod nas,pa tako sigurno nisu ni manji klubovi koji takođe nameštaju.

Link to comment

Pa ako pogdedaš prepisku videćeš da sam ja samo napisao da mi izlgeda nemoguće da sudija nije video da je ovo bilo van 16,pošto koliko sam stekao utisak  iz prenosa nije bilo daleko. A onda je rečeno da preterujem.

 

@ficifiric

 

Nisu sve zasluge za propast našeg fudbala samo na večitima, i ta Vojvodina je kupovala utakmice, a o Pazaru i ambijentu tamo da ne pričam. Shvatam tvoju poentu,ali niko nije amnestiran od odgovornosti za loše stanje kod nas,pa tako sigurno nisu ni manji klubovi koji takođe nameštaju.

 

videli smo da ovo nije izolovan slucaj, mozda covek ne vidi dobro :D

 

@bradilko

 

ovo je zabolelo :(

Link to comment

meni super što je Filipenko najzad video stadiona. i onoliko je slikao, pun utisaka, baš dirljivo... ko moj bratanac kad smo ga burazer i ja vodili prvi put na Marakanu.

Link to comment

meni super što je Filipenko najzad video stadiona. i onoliko je slikao, pun utisaka, baš dirljivo... ko moj bratanac kad smo ga burazer i ja vodili prvi put na Marakanu.

 

:D

 

 

 

zna se ko ovde voli da krade

 

 

Kume Simovicu gukni!

Link to comment

kada bi se apstrahovovali odnosi moci, kada bi akteri ove situacije imali neke druge boje i neki potpuno drugi kontekst - mogli bi da kazemo da penal mozda i jeste postojao. bio bi to vrlo strog i krajnje diskutabilan penal (kontakt pocinje jedno metar ipo van kaznenog), ali bi se nekako provukao kao legitiman samo i jedino zbog onog udarca laktom kojim se kontakt zavrsava a koji se cini da je negde tacno na liniji.

 

no u ovom vrlo partikularnom kontestu aktuelnih odnosa moci u srb fudbalu - ovo je teska svinjarija u reziji arbitra, jer cak ni najzajgrizeniji cigan nije sposoban da zamisli da se ovakav penal svira u 90-om minutu protiv Zvezde na domacem terenu u trenutku kad su im bodovi tu life or death situation.

Link to comment

Kukaju ko da 6 godina nisu titulu vidjeli...

 

 

 

Edit:


Simovicu, na slici vidimo pijanog covjeka kojeg snage bezbjednosti sprovode kuci na treznjenje oklagijom.

Edited by MiddleClass
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...