Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Voleo bih da vidim vas kako kličete kapitenu ili igraču, a da nije zviždanje i spominjanje majke, naravno...

Edited by Filipenko
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbg, da li je igrano rukom ne vidi se lepo iz ovog ugla

 

 

14. sekunda...

 

Faul je bio van kaznenog, ali ruka se ne vidi dobro

Edited by Milosh76
Link to comment

:D

mislim da je severozapadni deo ruke, jab angažovao veštaka, za svaki slučaj...mož i da se ispostavi da nije skratio nokte pa ga okrznula, bem li ga

 

koji mrak ove godine.... nadiru nazadnjaci, cigani....još samo kuga da nas pohodi

Link to comment

Mi spadamo pod javni sektor , rekao lepo covek da ce reforme biti veoma bolne ...

 

meni 6 titula za redom dosta. nista pametno nismo uradili za to vreme osim sto se djura and co. nafatirali para. tako da sto se mene tice komsije neka uzmu titulu ALI SAMO ako i djuru smeste na dugogodisnju robiju. stvarno je vreme, imaju vlast neka urade i nesto da valja..

 

edit: filipe hvala na ovim lepim fotkama, stadion stvarno izgleda prelepo sa ovim crno-belim stolicama  :wub:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Linija je sastavni deo 16terca

 

 

Voleo bih da vidim vas kako kličete kapitenu ili igraču, a da nije zviždanje i spominjanje majke, naravno...

 

Sale je car, jedini preostali koji koji podseća na  nekadašnji Partizan koji je bio rival za poštovanje. Strano telo u ovom današnjem šabanskom klubu. Šteta što je dočekao na kraju da ga trenira ovaj kreten Nikolić i čitavniz mediokriteta pre njega. jbg

Link to comment

Jbt nema trika da nije video da je bilo van 16.

 

 

Isti penal je sviran u El Klasiku. Jel i tamo nema trika da sudija nije vidio?

 

Opasno precerujete i patkometrisete...

Link to comment

Isti penal je sviran u El Klasiku. Jel i tamo nema trika da sudija nije vidio?

 

Opasno precerujete i patkometrisete...

U pravu si  ! Pazljivo sam iscitao sve spanske portale/forume posle te utakmice i stvarno niko se nije cudio kako sudija nije video .... Primitivni balkanski patkometri , uvek vide neku zaveru ....

Link to comment

Isti penal je sviran u El Klasiku. Jel i tamo nema trika da sudija nije vidio?

 

Opasno precerujete i patkometrisete...

 

Ne razumem značenje ove druge reči a što se prve tiče ništa nije preterano,čovek je bio blizu i svirao to što je svirao. Što se El Klasika tiče,tek to nemam pojma kakve veze ima sa bilo čim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...