Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

 

nije, sviran je "penal" nad Pantelom u derbiju na JNA, ali je sudija srećom naknadno uvideo da je ovaj bio 20 metara od gola

 

 

 

Jestrovic, valjda.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

80 minuta sa igračem više, protivnik pravi tri puta više tri puta zrelijih šansi. i da nije svirao penal siguran sam da bi nas to stiglo već u ivanjici ili tako negde.

Link to comment

nema zbora da je igra bila očajana, kao što nema zbora da bi osvojili 3 boda da nije bilo "penala", utakmicu je odlučio sudija....mi smo mu pomogli utoliko što nismo dali još barem jedan gol i učinili njegovu odluku (ili zadatak) manje značajnom. a bilo je takvih odluka još ovog proleća, ali nisu uticale na rezultat.

Link to comment

Igrali smo ko poslednje picke, celu utakmicu, pocetak drugog poluvremena jedino sto je licilo na fudbal, a onda klasican potop, slaninari su nas jebali sa igracem manje, svaki njihov prelazak na nasu polovinu je bio opasnost po gol, odbrana konfuzna, uplasena i dezorganizovana. Sve utakmice bile na JNA bile su tesko mucenje nezavisno od protivnika. Iks bi bio zasluzen i pravedan da nije usledio posle ogavne kradje. Sudiji koji je kradju sproveo zelim da pare koje je uzeo potrosi na lekove.

Link to comment

80 minuta sa igračem više, protivnik pravi tri puta više tri puta zrelijih šansi. i da nije svirao penal siguran sam da bi nas to stiglo već u ivanjici ili tako negde.

Врло сличан пенал је судио против нас у Суботици пре пар година. Доживотна забрана бављења фудбалом у било каквом својству. 

Link to comment

sve je već rečeno, prvo pol. ništa. u drugom kao nešto odigrali prvih dvadesetak minuta i stali posle izlazka lazovića. jebalo ga čuvanje rezultata. 

darko bogdanoviću napasi mi se muda

Link to comment

nema zbora da je igra bila očajana, kao što nema zbora da bi osvojili 3 boda da nije bilo "penala", utakmicu je odlučio sudija....mi smo mu pomogli utoliko što nismo dali još barem jedan gol i učinili njegovu odluku (ili zadatak) manje značajnom. a bilo je takvih odluka još ovog proleća, ali nisu uticale na rezultat.

 

Kakav zadatak kad je Vojvodina dobila crveni u 10. minutu?

Link to comment

 

Kakav zadatak kad je Vojvodina dobila crveni u 10. minutu?

 

drugi žuti....koji je bio toliko sporan da se ni igrač koji ga je dobio nije bunio

Link to comment

Nisam ni pratio, pročitao sam na nekome sajtu. U svakom slučaju, da je sudio po zadatku ne bi pokazao crveni tako rano sve i da ga je neko mlatnuo korner zastavicom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...