Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

daj ne budali, pola metra napolju je bio faul, kakve pesnaje kakve gluposti

Dobio covek pesnicom u glavu, sta gledas ti jbte. Dal je u kaznenom nemam pojma, na liniji negde.

Link to comment

nebitno. morali smo dati drugi gol pogotovo sto smo imali igrača manje. zasluženo 1 - 1.

Ovo je sustina. Ajde sto je Zvezda jajarila™ u Subotici u mecu 11 na 11 ali Partizan kod kuce sa igracem vise da odigra ovako sramotnu zavrsnicu, to je stvarno 1 kretenizam.

Link to comment

ne kapiram ove postove drugova grobara tipa "sami smo krivi", pa jebem ga nismo mala barselona da deljemo sve redom 3 gola razlike, cini mi se da nismo bas toliko jaci od ostatka ove kurton lige. bezveze mi je da se time opravdava ova sudijska svinjarija danas. 

Link to comment

Na stranu penal, mi smo fudbal igrali cca 15 minuta u celoj utakmici. Ovako odigrati sa igracem vise zadnjih pola sata je sramotno.

Link to comment

Neshvatljiva igra posle gola.
Ali cinjenica je da smo i protiv NP i protiv Vojvodine direktno odstecenji od strane sudija za bodove.
 

Link to comment

jbg trener nam je baksuz, prvo je uspeo da izgubi od ganchestera u zadnjim minutima, sada je opet izgubio bodove u samom finišu

- čuvao je rez. u zadnjih 15 min. (izveo danka) sa danas očajnim trajkovićem i vulićevićem koji su u više navrata zaboravili za koji klub igraju...

Link to comment

do sada nezapamćen događaj u fudbalu

:D

 

nije, sviran je "penal" nad Pantelom u derbiju na JNA, ali je sudija srećom naknadno uvideo da je ovaj bio 20 metara od gola

 

ne kapiram ove postove drugova grobara tipa "sami smo krivi", pa jebem ga nismo mala barselona da deljemo sve redom 3 gola razlike, cini mi se da nismo bas toliko jaci od ostatka ove kurton lige. bezveze mi je da se time opravdava ova sudijska svinjarija danas. 

 

niko ne opravdava sudiju, ali neću da opravdavam ni naše za kriminalnu partiju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...