Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Jasta, kad Tumba & co osvajaju onda, kao i sada, sve regularno, kad zagusti, onda mi namestamo. Preventivna kuknjava, osvajate i ovo prvenstvo, pa tako u krug.

 

Bice nikad sladje, slazem se.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Pa da, to je inače vrlo prirodno da tim sa 50 miliona duga dovede 20 pojačanja i trenera i eto tako ostvaruje lagodne pobede na svim stranama tako što se Mijailović po potrebi prošeta kroz odbranu protivnika.

 

Biće vam slatko, ja to ne sporim. Sporim samo šta će biti sa tim vašim klubom, pa i sportskim društvom. Obrnuće se stvari, i biće onda opet "nema ljutiš".

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

avatar ga odaje :D

 

dzabe se lozite, ovo je nasa decenija. bolje malo odmorite od aktivnog pracenja srpskog fudbala i radite neke pametnije stvari. predvidjam da ce na ovom topiku u naredne cetiri godine bitni kuknjave kako su sudije i savez protiv vas, kako se namesta, kako vam ne daju... :fantom:

 

ovo pocelo ranije nego sto sam mislio

Link to comment

Opet komisija priznaje da smo oštećeni za penal. Samo ovog zvezdinog proleća smo oštećeni za jedno 4-6 penala, i to po priznanju zvezdine sudijske komisije.

Link to comment

Pa to je onaj rad "neka bude X", gde se dobro zna da se X neće desiti. Tako će nam reći i "neka se KK Partizan fuzioniše isto sa nekim" ili "neka dođe uspešan privatnik političar pa neka oživi VK Partizan nakon gašenja".

Link to comment

jel može 4 na Karaburmi i 3 na derbiju?

 

 

Nemoj da si naivan...

 

 

 

58_12.jpg

 

 - Strelac je bio Damir Čakar. Od tada je prošlo 13 godina i preko 30 derbija

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...