Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

jel si ti čitao knjigu ih bin lotar?

tu ti sve piše, ko kremansko proročanstvo je.

 

@vukotić

ni to nije slučajno, kao što ni rođenoj strini nije pisao xy godina samo zato što živi u bulevaru lenjina...

Link to comment

Braco namestaju nas najstrasnije, kradu i sabotiraju na svakom koraku, ali mi iz vikenda u vikend nekako jaca uverenje da cemo opet unatoc svemu da uzmemo titulu. Nea pamtim kad sam video ovakvu borbenost, ludilo i pozrtvovanje kod nasih igraca. Kako je pocelo ovo zvezdino prolece, preti da nadmasi sve miljanove sezone, ali opet taj neki inat prema vucicu,terzi i toletu ne da nam da potonemo. Idemo do kraja ,samo jako i beskompromisno.

Link to comment

Meni je najjače što nam unapred govore da nameštamo oni koji imaju 11 pobeda za redom sa onako moćnim timom. Pa to proleće je još zimus krenulo. Večeras Anđus i Jovanović otvoreno govore da se namešta za zvezdu i "to tako ide, nema ljutiš".  :fantom:

Link to comment

Arbajtmane, ti li si? :D

avatar ga odaje :D

 

dzabe se lozite, ovo je nasa decenija. bolje malo odmorite od aktivnog pracenja srpskog fudbala i radite neke pametnije stvari. predvidjam da ce na ovom topiku u naredne cetiri godine bitni kuknjave kako su sudije i savez protiv vas, kako se namesta, kako vam ne daju... :fantom:

Link to comment

Meni je najjače što nam unapred govore da nameštamo oni koji imaju 11 pobeda za redom sa onako moćnim timom. Pa to proleće je još zimus krenulo. Večeras Anđus i Jovanović otvoreno govore da se namešta za zvezdu i "to tako ide, nema ljutiš".  :fantom:

Je li to neki rekord, ili ga drzi Partizan iz proslih sezona? (mislim na uzastopne pobjede)

Link to comment

Jasta, kad Tumba & co osvajaju onda, kao i sada, sve regularno, kad zagusti, onda mi namestamo. Preventivna kuknjava, osvajate i ovo prvenstvo, pa tako u krug.

 

Bice nikad sladje, slazem se.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Neću biti u zemlji za derbi a baš mi se išlo. Biće najslađa, definitivno.

 

eto, ti nećeš biti u zemlji, cigani komšije će biti pod zemljom, a mi ćemo biti tu da prihvatimo titulu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...