Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

U derbiju penal neće biti

 

za nas....običaj koji prerasta u pravilo.

 

u pravilniku dodati još jedan stav o penalima, predlažem: "Penal se ne može dosuditi za ekipu FK Partizan kada igra protiv FK Crvena Zvezda". ;)

Link to comment

za nas....običaj koji prerasta u pravilo.

 

u pravilniku dodati još jedan stav o penalima, predlažem: "Penal se ne može dosuditi za ekipu FK Partizan kada koja igra protiv FK Crvena Zvezda". ;)

Bolje ovako? :D

Link to comment

Uz saradnike i clanove komisije Ninoslava Spasica, Danila Grujica i Slobodana Veselinovica...

 

Ako to odbijes, onda nista od promene pravila :D

Link to comment

Bitno da smo mi uveli u naš fudbal sudije iza golova,što nema ni 10 liga u Evropi,a to što ništa ne sviraju nikad (ne samo u ovom slučaju) je manje bitno. 

 

Pisao sam već da uopšte ne očekujem Fofanu jer Nikolić ga ne ceni nešto previše. Kad sad protiv Slobode nije ulazio,ne znam kad bi mogao da uđe,jedino nekim slučajem da ostanemo bez ijednog špica. 

 

Jel na kraju Trajković suspendovan za OFK-u?

Link to comment

Na pitanje novinara da prokomenatriše dešavanja na nedavnom El klasiku, Nikolić je povukao paralelu sa gostovanjem Partizana na Vračaru.

"Naravno da sam gledao i videli ste koliko je bilo svega i svačega na terenu i sa kakvim oduševljenjem smo mi u Srbiji komentarisali utakmicu Reala i Barselone. Nemojte da me pogrešno shvatite, ona je sadržinski po broju golova, dinamici, pa i isključenjima, bila slična našem gostovanju na Vračaru. Ali mi to što se dešava u inostranstvu posmatramo kroz ružičaste naočare, a ono što se dešava kod nas kroz tamne“, rekao je Nikolić.

 

dobar je markara

Link to comment

Bitno da smo mi uveli u naš fudbal sudije iza golova,što nema ni 10 liga u Evropi,a to što ništa ne sviraju nikad (ne samo u ovom slučaju) je manje bitno.

Nemoj tako, onaj čuveni penal protiv Pazara je dosudio sudija iza gola, pa je zbog njega glavni posle najebao.

Link to comment

Na pitanje novinara da prokomenatriše dešavanja na nedavnom El klasiku, Nikolić je povukao paralelu sa gostovanjem Partizana na Vračaru.

 

"Naravno da sam gledao i videli ste koliko je bilo svega i svačega na terenu i sa kakvim oduševljenjem smo mi u Srbiji komentarisali utakmicu Reala i Barselone. Nemojte da me pogrešno shvatite, ona je sadržinski po broju golova, dinamici, pa i isključenjima, bila slična našem gostovanju na Vračaru. Ali mi to što se dešava u inostranstvu posmatramo kroz ružičaste naočare, a ono što se dešava kod nas kroz tamne“, rekao je Nikolić.

 

dobar je markara

 

 

:lol:

 

 

E da, nije Lumumbo nego Kolumbo kojote. Bice je admin bio pijan kad ti je mjenjao nik.

Link to comment

juce trajkovic dobio zuti jer je isao da proslavi gol zajedno sa saletom i jos nekoliko igraca. zbog toga nece biti na terenu protiv ofke, bravo sudija.

 

  

pa šta će oni tamo, fudbal se igra na zelenom pravougaoniku, ne na atletskoj stazi.

da ali je u zapisnik uneto da je kaznu dobio posle nedozvoljenog starta
Link to comment

ma u principu nije ni bitno, šta imaju koji kurac da trče tamo (jes da mi je to bilo do jaja kad sam kao klinac išo na tekme), to je kao da teraš kinzija da igra sa povredom, pa se onda pitaš u jebote sad nemam igrače. treba im zabraniti, nek proslavlja gol u uglu terena a posle tekme nek ide i nek se keša po orgradi. i onda govorimo al je dobio glup žuti karton, saće da igra kurac na sledećoj tekmi, pa će vranje i ostojić da odolevaju atacima napaljenih ofkovaca. i onda ćemo da igramo 1-1 i onda ćemo u kurac...

Link to comment

čemu defetizam vukotiću?

slažem se da igrač zaslužuje opomenu kada izađe van terena da proslavi pogodak, kao i za skidanje dresa istom prigodom ma koliko mi to glupo bilo, ali ajde. i te opomene su uvek dobijali strelci koji su prvi preskočili reklame i dotrčali do ograde(skinuli dres), a ne igrač kome je taj karton falio da dobije zabranu igranja.

možda sudijska zajednica želi da nam pomogne da očistimo kartone do utakmice sa ganima?

:unsure:

Link to comment

možda sudijska zajednica želi da nam pomogne da očistimo kartone do utakmice sa ganima?

:unsure:

aha, ok, sad kapiram, i razdvojili su nas sad za vikend, oni u subotu mi u nedelju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...