Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

juce trajkovic dobio zuti jer je isao da proslavi gol zajedno sa saletom i jos nekoliko igraca. zbog toga nece biti na terenu protiv ofke, bravo sudija. 

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

napokon je došao neko sa mudima i saznanjem da protiv jsl pacera treba igrati sa dva napadača, doduše to smo imali samo protiv kragujevčana i rada i rezultat je stigao(9 golova). protiv kruševljana i užičana smo igrali silom prilika sa jednim ali smo imali apsolutnu dominaciju sve vreme. u prvih 15 min. drugog poluvremena 10 se igralo bukvalno u šesnaestercu gostiju. bili su zreli za 3-4 komada, juče su imali sreće.

Link to comment

na to (1 špic) smo osuđeni i na karaburmi. danko i ovaj mali se vrećaju za dve nedelje. osim ako ne istripuje nešto sa ovim fofanom.

Link to comment

video sam neko padanje, mislim, škuntelara i da je luka posle toga dramoserao. ali nisam stekao utisak da je bilo za najstrožu kaznu™

 

voleo bi da vidim opet

 

Link to comment

Sudija iza gola je rekao da mu nije dao penal jer je prvo sutnuo i promasio, a onda se desio faul.

 

 

Nego, jeste pojeli tastaturu vi koji ste se smijali dovodjenju Drincica? :s_dj:

Link to comment

Sudija iza gola je rekao da mu nije dao penal jer je prvo sutnuo i promasio

 

:isuse:

 

ne uzimajući u obzir samo ovu situaciju, tragično je koliko naše sudije ne poznaju igru, a verujem ni pravila. ofsajd, prednost, pravovremena reakcija...

ako bi moglo da se uporedi, na nivou su krljatora iz timova koji se bore za opstanak

Link to comment

Пенал, прво му овај носи леву ногу, секунду или мање касније, док губи равнотежу, шутира. Делује готово као истовремено, али ипак је јасно, не знам како то судија није могао да види.

Link to comment

ovde nije problem što sudija nije video, nego to što nije svirao ono što je video

 

sreća pa smo postigli gol te se ovome neće pridavati ogromna pažnja. mislim da su naši u zapisnik uneli i zvaničnu pritužbu na suđenje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...