Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

hahaha, gde se njega seti!

 

kakav mix sabano-sarlatanske ekipe na nasoj klupi, od ivice osima nismo videli nijednog krstenog trenera cini mi se.

Link to comment

Juce smo igrali solidno veci deo utakmice, i onda klasicna srpska prica, ovo je gotovo, daj da vidimo gde je Mia Borisavljevic veceras, i primismo dva laka komada posle kardinalnih gresaka odbrane i golmana.  Igraci deluju nalozeno na ovu pricu da ne daju titulu, sto nazalost rezultira i preteranom agresijom i sabanijom, pa ce nam dosta igraca zavrsiti na ladjenju. U Skuntelaru smo konacno dobili pravog spica, da se razumemo ne zna on mnogo, ali se trudi i za razliku od konkurenata zna da stvori i iskoristi priliku.

Link to comment

meni je sama postavka odbrane problematicna od pocetka ove polusezone.

 

samo sa obradovicem i trajkovicem, bez centralnog, imam utisak da markara pokusava da izmisli toplu vodu, sto ce nam se, bojim se, obiti o glavu protiv cigana.

 

jedan od momenata zbog kojih sam popizdeo juce je sto smo se bataodjoricevski-iskusno kao picke povukli posle prvog primljenog gola i izgledali potpuno izgubljeno u tim momentima. ne smem da pomislim na sta bi to licilo protiv timova gde bi trebali da se branimo vecim delom meca.

 

mali andrija + skuleta gol  :ziga:

Link to comment

Mislim da je veći problem što smo na 0:2 prestali da igramo agresivno na sredini,nismo se povukli ali nismo bili nešto prezainteresovani ni da damo treći i onda 2 gola primamo ni iz čega,mnogo loša reakcija odbrane,takve golove ni JSL timovi ne primaju,ali zaista. Sloboda je uvek bila tvrd tim na 0:0,nama sada fali par igrača u odbrani,ali mislim da i ovi što će igrati mogu da odigraju bez primljenog gola kući od Slobode mada sam isto tako mislio i za Niš. U napadu je problem,bez Lazovića. Valjda neće dobiti više od 2 utakmice suspenzije /btw jel moguće da se nismo žalili zbog Ninkovića?/. Druga utakmica je OFK,koje se ne bojim previše. Ključ je ova prva,mislim da bi Živković i Pantić trebalo da je dobiju za nas. I vidim da se svuda pominje Fofana,treba zaboraviti na njega,ne verujem da je Nikolić oduševljen njime.

Link to comment

jedan od momenata zbog kojih sam popizdeo juce je sto smo se bataodjoricevski-iskusno kao picke povukli posle prvog primljenog gola i izgledali potpuno izgubljeno u tim momentima. ne smem da pomislim na sta bi to licilo protiv timova gde bi trebali da se branimo vecim delom meca.

 

tim protiv koga bi trebali da se branimo veći deo meča ne postoji u Srbiji. u Evropi nailazi tek u avgustu, sptembru. a i tada su to timovi čiji kvalitet ne zahteva totalnu defanzivu, ali na nju budemo prinuđeni zbog slabe forme, letnje rasprodaje, kasnih pojačanja i sličnih gluposti koje ne priliče ozbiljnom timu.

 

u svakom slučaju, ovo što gledamo nakon Pazara, u odnosu na jesen, deluje odlično. voljni momenat x100, veći kvalitet, visok presing, sve bolja realizacija. ono što ne deluje dobro to su ove reakcije odbrane na dubinske lopte protiv Rada, gde protivnik lako poentira. sad, nisam gledao drugo poluvreme i ne znam kako je odbrana delovala generalno, ali ove dve greške su bile užasne. u prvom poluvremenu mislim da Rad nije imao nekih prilika, osim jedan šut glavom koji je golman lako zaustavio.

Link to comment

meni se posebno sviđa što Sale Kapiten Bog Otac konačno može malo da odmori mesto što sa četiri banke krpi budale i neznalice

 

u odbrani i dalje vjetar duva ali bože moj, idemo na gol više

Link to comment

meni se posebno sviđa što Sale Kapiten Bog Otac konačno može malo da odmori mesto što sa četiri banke krpi budale i neznalice

 

u odbrani i dalje vjetar duva ali bože moj, idemo na gol više

 

+1

Link to comment

Drincic je veliki upgrade u odnosu na SMarkovica i ostalih alternativa od odlaska Mede ...

 

 

Drincic je ponajbolji reprezentativac CG.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...