Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

moca, poslednji fudbalski romantik :D

 

posto sam se i ja upisao na topicj rekao bih da svako ko vise veruje sasi ilicu nego mateusu jednostavno zivi na marsu. uzasno je koliko namestaju skoro svi fudbalski klubovi u srbiji, nevezano za nivo takmicenja. ono sto mene nervira je skakanje cim neko to pomene. navijacko slepilo, jbg.

Link to comment

Lotar Mateus je produzena ruka Aleksandra Vucica, Tomislava Karadzica i Zvezdana Terzica. Svestan, da pare kao trener vise nece uzeti nigde, pristao je da pljune na klub koji ga je afirmisao kao trenera i za simbolicnu nadoknadu postane deo ove prljave kampanje protivu Partizana koja je u punom jeku vec mesecima.  

Link to comment

ma da, bivsi trener partizana je rekla-kazala. jbt, mogu da shvatim da se ljudi pomire sa cinjenicom da nam je fudbal u kurcu i da takve stvari jednostavno ne zele da procesuiraju da bi mogli makar malo da uzivaju u njemu. ovo ostalo je... pa bolje da ne pricam  da ne bi uvredio nekog.

 

mislim, cak i ovo mateusovo na stranu, dajte ljudi, nemojmo da se zajebavamo.

Edited by kojot
Link to comment

Pa ne zajebavamo se. Nego znamo gde živimo. Recimo, ovaj lik je trenutno u sudijskoj komisiji i određuje da li su i kojom prilikom sudije grešile.

 

 

 

cigani-lopovi.jpg

Link to comment

Ovo je ujedno demanti Mateusove tvrdnje i dokaz da je Zvezda zla... Surova dominacija...

 

INace, citam danas na Mocartu izjave Marka Nikolica i mislim da uredno mozete da se spremite da slavite novog Duleta Vujosevica po nastupima i izjavama, samo bih rekao da je nesto neuspesniji u poslu kojim se bavi... koja kolicina parqanoje i spina... visok domet stvarno. 

Link to comment

Lotar Mateus je produzena ruka Aleksandra Vucica, Tomislava Karadzica i Zvezdana Terzica. Svestan, da pare kao trener vise nece uzeti nigde, pristao je da pljune na klub koji ga je afirmisao kao trenera i za simbolicnu nadoknadu postane deo ove prljave kampanje protivu Partizana koja je u punom jeku vec mesecima.

Knjiga nije napisana "pre nekoliko meseci". Da li zaista mislis da Mateusa boli stojko za Terzu, Toleta ili Vucica? Knjiga nije o vama, vec ste vi mali deo njegove autobiografije. Da li bi isto pisao da je Zenga nesto slicno napisao o nama? A namestaju svi, sta je potrebno da se uveri neko u nesto u sta ne zeli da poveruje?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ovo je ujedno demanti Mateusove tvrdnje i dokaz da je Zvezda zla... Surova dominacija...

 

INace, citam danas na Mocartu izjave Marka Nikolica i mislim da uredno mozete da se spremite da slavite novog Duleta Vujosevica po nastupima i izjavama, samo bih rekao da je nesto neuspesniji u poslu kojim se bavi... koja kolicina parqanoje i spina... visok domet stvarno. 

a pa čovek (navodno je to izjavio) redovno čita zilotski forum, tamo obiluje raznim teorijama zavere ^_^

- možda je to uticalo na njega a opet možda samo vešto plasira izjave koje će se dopasti navijačima pa tako želi da ojača svoju poziciju pred letošnje (očekivane) promene u upravi

Link to comment

Posle onog Sajberovog kola, neko ga se seca, neko je mozda I citao, ne znam sta je potrebno I kakvi dokazi da bi bilo ko poverovao u postenje nekog kluba na ovim prostorima.Ovo sa Mateusom cisto sluzi za forumasku patkometriju I salu jer se u navodima spominje rivalski klub I njegov trener.Isto tako ce biti kad se neki nas seti da napise isto.Opusteno.

Link to comment

Pa ne zajebavamo se. Nego znamo gde živimo. Recimo, ovaj lik je trenutno u sudijskoj komisiji i određuje da li su i kojom prilikom sudije grešile...

kako se bese zove brka, cini mi se da je trenutno u upravi im, s kojim isto mislim nikada nisu izgubili kada je svojevremeno sudio? nije krivokapic/lupam, nesto slicno...

 

i apsolutno nenadjebivi rabrenovic, gledajuci nastupe sve trojice u poslednjih nekoliko goidna, covek se zapita da li bilo ko normalan uopste ima ikakve sanse u takvom okruzenju :(

 

edit: jbt, babarogic, stao mi mozak...

Edited by Nebojsa
Link to comment

Knjiga nije napisana "pre nekoliko meseci". Da li zaista mislis da Mateusa boli stojko za Terzu, Toleta ili Vucica? Knjiga nije o vama, vec ste vi mali deo njegove autobiografije. Da li bi isto pisao da je Zenga nesto slicno napisao o nama? A namestaju svi, sta je potrebno da se uveri neko u nesto u sta ne zeli da poveruje?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Zajebava se zoki asov sta ti je... :)

Link to comment

Jel se to Filipenko i ini upreli da dokazu i ukazu ko manje namjesta  od dva giganta namjestanja utakmica? :lolol:

 

Mene ovo sve podsjeca na staru JNA i kasarnu u kojoj sam sluzio. Sitne kradje svega i svacega su postale povelik problem tako da je komandant brigade postrojio cjelu brigadu da kaze par rjeci o tome. Na kraju njegovog govora je upitao da li ima jos ko da kaze koju na temu, i naravno javi se lik, za kojeg su svi sumnjali da je najveci lopov i odgovoran bar za polovicu svih kradja da kaze kako to sto se dogadja je lose, da ne razumije kako se to moze dogoditi jer je ovo postena i proleterska i narodna vojska i ako ima nekog takvog koji krade, da bi se trebao stiditi i prestati...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...