Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Brate u prosloj emisiji su rekli da je bio penal ali da sudija nije kriv sto nije svirao jer je bila jebena situacija. Sudija koji je gostovao, mislim da je onaj Marko Karadzic sto gostuje i kod Straje za LS, je cak izjavio da je sudija bio preblizu i da nije mogao da vidi lepo situaciju, pa ga to abolira od krivnje. A tole... jebiga on je mafijas starog kova, nema tu emocija, samo biznis... Mislim i ovo sad sa ninkarom, sto bi reko Ilija Cvorovic, hoce centrala da pogresi jednom, ali ne sto puta...

 

Ma sve to stoji (verujem ti, nisam gledao), ali ljudi su montirali klip sa 2 razlicite situacije da bi izgledalo da nije penal. Po tome ne bih rekao da su dramaticno naklonjeni Zvezdi.

Link to comment

Ma sve to stoji (verujem ti, nisam gledao), ali ljudi su montirali klip sa 2 razlicite situacije da bi izgledalo da nije penal. Po tome ne bih rekao da su dramaticno naklonjeni Zvezdi.

 

Nisam ja na to aludirao da su nesto naklonjeni, nego mi izjava voditelja da su morali 20 puta da vracaju i zaustavljaju snimak, za jednu prilicno cistu situaciju bila wtf a objasnjenje sudije jos gluplje, fazon pogresio je ali nije kriv...  I onda posle snimka i svega luda sudijska komisija te zajebava sa zakljuckom da je igrac radnickog prvo pokupio loptu pa ilica, jebiga to jedino ako su menjali nesto u montazi.

Link to comment

+1

čak sam negde ranije bez želje za pravdanjem pokušao da pojasnim genezu slučaja, što posle ovoliko ispada jeste, ninković.

ali mi je jedna stvar apsolutno nerazumna i objašnjavam je sebi isključivo prolećem™. takva kazna, od četiri meča neigranja za jednog i meč neigranja za drugog igrača koji su učestvovali u ovakvom incidentu gde je nesumnjiva krivica na jednoj strani su u najmanju ruku nelogična.

no proleće je dugo i duboko verujem da ću se sličnih stvari nagledati. na njih ne mogu da utičem, ali mogu po koji put da se proderem "vučiću, pederu ne dam ti titulu"

 

ista prica kao i za onaj cuveni derbi (3:2) na Marakani. ako osvojite titulu, to je onda uprkos Vucicu i silama mraka. ako ne osvojite, to je zbog Vucica. win-win situacija. 

Link to comment

 Lukač - Vulićević, Obradović, Trajković, Volkov - Drinčić, A. Živković, Brašanac, Malbašić - Lazović, Škuletić.

 

1:0 Malbašić

 
Edited by mikelazzo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...