Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa kad mu se desi po stoti put onda i nije puno, pitanje je koliko treba da dobije kazni da bi se opametio. zamisli da je dobio 8 utakmica suspenzije, sumnjam da bi se i tad promenio.

Link to comment

Da je kaznjen od strane kluba sa 10.000 evra i 20% manjom godisnjom platom promenio bi se sigurno. Ali ovo je Srbija, tako nesto se nece svakako desiti.

Link to comment

kad nekome ko ima toliko godina i tako malo mozga titras jaja nezasluzenom kapitenskom trakom umesto da ga kaznis, ne mosh drugo ocekivati

Link to comment

Zavisi kako gledas. Udario je protivnika bez lopte sa ledja u glavu, nije bas bio precizan, ali je namera ocigledna.

 

A drugo Luka-karatista nije dobio ni mrk pogled od sudije za isti faul zbog koga je Nislija dobio direktan crveni, tako da kad se sabere, Ninkovic je dobro prosao.

 

Jebe mi se za Ninkovica, nemam ocekivanja da ce se ikad opametiti, ali ovo nije bilo za 4 utakmice, da se ne zajebavamo. Do duse, ako je o suspenziji odlucivao neko toliko objektivan kao ti mozda je i za ocekivati da bude okarakterisano kao udaranje. Meni je vise licilo na guranje pre nego na udarac, al dobro, nema yt i nije bilo prenosa pa niko nije mogao da vidi. Moramo da ti verujemo na rec. Hteo da mu otkine glavu, no ga srecom promasio. Jbt.

Link to comment

Posebno mi nije jasno ovo vezano za Luku. Mislim da kod nas nažalost nema taj sistem da se kartoni dodeljuju i suspenzije posle odgledanog snimka. Ili grešim? A što se mene tiče potez Luke je bio čist crveni,ali ne verujem da bi izazvao suspenziju. Ninkovićev je za max 2 utakmice kazne i to je to,4 je baš mnogo.

Link to comment

ma samo je imao sreće da je dao prethodno gol za pobedu, inače bi ga čerečili ovde i tražili suspenziju do kraja sezone. to je ta magija pobedonosnog gola u zadnjem minutu, odma ti se pola prašta.

Edited by MocaVukotic
Link to comment

In ader njuz sudijska komisija ocenila da nije bilo prekrsaja nad Ilicem u kazenenom, iako su oni carevi na areni 20 puta vracali snimak i teska srca priznali da je igrac radnickog opaucio naseg il kapitana po cevanici, a loptu nije dirao.  Tole  nas jebe i ne vadi.

Link to comment

In ader njuz sudijska komisija ocenila da nije bilo prekrsaja nad Ilicem u kazenenom, iako su oni carevi na areni 20 puta vracali snimak i teska srca priznali da je igrac radnickog opaucio naseg il kapitana po cevanici, a loptu nije dirao.  Tole  nas jebe i ne vadi.

 

To jeste, oni su poznati kao uzasni mrzitelji Partizana (na celu sa Toletom)

 

 

 

P. S. penal nad Ilicem cist kao suza

Link to comment

Sudijska komisija™ rula!  :Hail: Trče ljudi drugo kolo za redom da ispadnu idioti, a niko se ne bi ni setio da ih išta pita da su samo odćutali...ko sedi u toj bizarnoj ustanovi?

Link to comment

za ovakvo pilicarsko udaranje sa ledja igraca koji bi te pojeo da mu se supprotstavis kao covek, treba mu zabraniti da se bavi ovim plemenitim sportom. mali je retard

Edited by Psihodelija
Link to comment

bas ce biti da je zbog toga. ne sto mali mandril ne zna da se ponasa

+1

čak sam negde ranije bez želje za pravdanjem pokušao da pojasnim genezu slučaja, što posle ovoliko ispada jeste, ninković.

ali mi je jedna stvar apsolutno nerazumna i objašnjavam je sebi isključivo prolećem™. takva kazna, od četiri meča neigranja za jednog i meč neigranja za drugog igrača koji su učestvovali u ovakvom incidentu gde je nesumnjiva krivica na jednoj strani su u najmanju ruku nelogična.

no proleće je dugo i duboko verujem da ću se sličnih stvari nagledati. na njih ne mogu da utičem, ali mogu po koji put da se proderem "vučiću, pederu ne dam ti titulu"

Link to comment

Uvijek prepoštena sudijska komisija :D Dali su na težini prošlonedeljnoj odluci.

 

A za Ninkovića nijedna kazna nije previsoka, kreten...

Link to comment

To jeste, oni su poznati kao uzasni mrzitelji Partizana (na celu sa Toletom)

 

 

 

P. S. penal nad Ilicem cist kao suza

 

Brate u prosloj emisiji su rekli da je bio penal ali da sudija nije kriv sto nije svirao jer je bila jebena situacija. Sudija koji je gostovao, mislim da je onaj Marko Karadzic sto gostuje i kod Straje za LS, je cak izjavio da je sudija bio preblizu i da nije mogao da vidi lepo situaciju, pa ga to abolira od krivnje. A tole... jebiga on je mafijas starog kova, nema tu emocija, samo biznis... Mislim i ovo sad sa ninkarom, sto bi reko Ilija Cvorovic, hoce centrala da pogresi jednom, ali ne sto puta...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...