Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Mora da izdominira u rodnom gradu. Ukoliko Markara skupi muda pa pocne sa dva spica i Skuntelaru ce biti dosta lakse da igra. 

što onda iziskuje i promene u formaciji. klupi je bliži luka od malbašare, mada. verujem da ćemo početi kao i protivu nišlija, a onda u zavisnosti od rezultata će menjati luku i dankaru.

ipak je nikolić izdanak bata-đorine škole.

voleo bi da vidim manevar™ u sastavu drinčić-ilić-pantić-živković.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Simovicu, vidim na snimku da još nisu promenili stolice na severu, i dalje su žuto-plave. Gde još nisu promenili, bio si na stadionu u subotu? Deluje mi na snimku da nisu i na onom delu juga ka zapadu..

Link to comment

Hvala Arbajtmenu. :) Dobro, bio je dosta pun jug pa nisam mogao da vidim da li je kompletan ili delimično.

 

Možda na severu ne bi trebalo ni da skidaju, iovako će to učiniti navijači crvene zvezde u sledećem derbiju. :)

 

Lepa vest za Danka Lazovića. Ja lično očekujem da će igrati i on i škuletić od prvog minuta. Nema šta da se kalkuliše, u zaostatku smo jedan bod - juriš na pobedu od prvog minuta. Tako i Nikolić sigurno razmišlja, ako mu je stalo do trenerskog mesta u partizanu.

Link to comment

Ja sam prvo negde pročitao da sa severa neće ni skidati do kraja polusezone a onda da će skidati istovremeno sa jugom. Realno je bolje da to urade na polusezoni.

Link to comment

što onda iziskuje i promene u formaciji. klupi je bliži luka od malbašare, mada. verujem da ćemo početi kao i protivu nišlija, a onda u zavisnosti od rezultata će menjati luku i dankaru.

ipak je nikolić izdanak bata-đorine škole.

voleo bi da vidim manevar™ u sastavu drinčić-ilić-pantić-živković.

Pa da,  Nikolic je na jna napao Radnicki sa dva zadnja vezna, voleo bih da gresim ali cini mi se da ce to na gostovanjima tek biti praksa. +1 za manevar, ali bojim se da lukara jos nije istrosio sve kredite kod trenera.

Link to comment

voleo bi da vidim manevar™ u sastavu drinčić-ilić-pantić-živković.

+1, mada je ilic izgledao bedno u prva dva meca.

 

Ja sam prvo negde pročitao da sa severa neće ni skidati do kraja polusezone a onda da će skidati istovremeno sa jugom. Realno je bolje da to urade na polusezoni.

realno, najbolje da sruse kompletnu severnu tribinu i posade cvece. dodje mu na isto s funkcionalne strane, a ovako ce barem lepse da izgleda  :s_d:

Link to comment

Kapiten moze da bude manje ili vise virtuozan, ali nikako bedan. Protiv radnickog je kao pit bul kidao  i u drugom poluvremenu kad mu je ponestalo snage, i dalje ulazio u beskompromisne duela sa mnogo mladjim protivnicima. 

Link to comment

Ninković dobio 4 utakmice suspenzije. Da nije malo mnogo?

Zavisi kako gledas. Udario je protivnika bez lopte sa ledja u glavu, nije bas bio precizan, ali je namera ocigledna.

 

A drugo Luka-karatista nije dobio ni mrk pogled od sudije za isti faul zbog koga je Nislija dobio direktan crveni, tako da kad se sabere, Ninkovic je dobro prosao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...