Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Vidim da je Vučiću-pederu-ne-damo-ti-titulu već eksplodiralo na netu. Baš me zanima kako će vođe pokušati da priguše tribinu kad krene mantranje na svakoj sledećoj tekmi u bilo kom sportu.

 

Verovatno će na Vučiću-pederu uzvratiti sa pravdom za grobare.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

idemo u kragujevac, pa na banjicu, dolaze užičani pa mi na karaburmu. i onda čekamo novosađane

tvrdo, no prilika je da saznamo "od kog se drveta kašike prave"

Link to comment

Vidim da je Vučiću-pederu-ne-damo-ti-titulu već eksplodiralo na netu. Baš me zanima kako će vođe pokušati da priguše tribinu kad krene mantranje na svakoj sledećoj tekmi u bilo kom sportu.

 

Verovatno će na Vučiću-pederu uzvratiti sa pravdom za grobare.

 

Grobari čekaju Šešelja

Link to comment

Šta je sa tribinom? Da li se Alkatraz još drži ili su ih janjičari zvanično poskidali sa šipke?

 

promenili su izgled zastave:

 

www.youtube.com/watch?v=aXLUSWgslyY

 

Ne znam ko im je na toj zastavi...Gavrilo Princip? :)

 

 

Evo i rekapitulacije meča. Vidim da je bilo dosta šansi i da publika nije zviždala našim igračima, deluje kao da je bila podrška do kraja, odnosno do gola Ninkovića. Samo tako, složno braćo grobari do titule!

 

https://www.youtube.com/watch?v=Y286UwbvKk4

 

Da li igra Lazović sledeći meč?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Našao si u kojoj crkvi ćeš da se moliš. Sve ispod tri laka komada predstavljaće prvorazredno iznenađenje. Ekipa partizana je u zaletu, razbićemo Vas u derbiju..

Link to comment

a šta misliš?

 

Pa neko je ovde još pre par meseci rekao kako su ovi bili angažovani kao neka ispomoć Alcatrazu a onda su ničim izazvani krenuli da preuzmu kompletno tržište.

Link to comment

Ускоро нова трава у Хумској

У Партизану најављују да ће по завршетку шампионата променити и травнати тепих, који је по речима директора стадиона зрео за реновирање.

– После скоро девет година уследиће реновирање главног терена. Имамо чврсто обећање да ћемо ове године добити потпуно нов травнати тепих и нове аутоматске прскалице. Тај пројекат ће нас коштати око 120.000 евра.

Да ли то значи да је у плану постављање грејача испод траве?

– Не, за тако нешто немамо пара јер би реализација тог посла коштала око 700.000 евра.

 

- hm zar nisu zamenili travnati tepih još leta gospodnjeg 2012 po naredbi predsednika nakon sramnog izgleda trave u jesen 2011 ^_^

- koliko je ovo neozbiljna uprava, imali su u zadnjih 5-6 godina po 15-20 milki € prihoda godišnje i nisu mogli da izdvoje <1% od prihoda da srede teren barem svake prestupne godine

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...