Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

tri boda, crno-bele stolice, opoziciono delovanje "vučiću pederu, ne damo ti titulu" u društvu dva eminentna forumaša gospode moce vukotića i arbajtmana

kud ćeš bolje

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

džigi ga je dao jer ga je danas sa tribina pratio trio fantastikus, u sastavu KUM Simovic - Arbeitmann - Moca Vukotic. vučiću, pederu, ne damo ti titulu!

 

ti si bio taličan, ja i simović smo baksuzi

Link to comment

Culum malo nezniji od Luke i naravno crveni

 

Ninkovic crveni jer je Ninkovic...

 

6 izmena i 2 crvena produzetak 3 minuta

 

Obradovic je veca stoka od Ninkovica

 

Sent from my Asus Memo Pad HD7

 

Ajde pohvali nas malo.

 

Kazi: Bravo Malbašiću, odlična reakcija na centaršut i 1 - 0 za partizan. Pa onda, svaka čast Ninkoviću, izuzetan trzaj glavom za 2 - 1 i pobedu partizana.

 

Ali ne, ti samo gledaš da li je neko prdnuo od igrača partizana i sprečio vihornu kontru usled gasova, ili zašto onaj volkov nosi šljašteće zlatne kopačke i zbunjuje protivnika pa ne može da mu priđe,  etc... počećeš kao katamaran uskoro i da režiraš indirekt na you tubu i da se baviš photoshopom

Link to comment

Koje porodjajne muke na JNA. Nema veze, bodovi se pisu, ali morace to mnogo bolje ako mislimo da probijamo bunkere na strani. Ne znam sta Markara vidi u Luki i Brasancu, za prvog je rekao da je bio najgori na pripremama i da ce morati mnogo da se potrudi da dobije sansu, ali dobija je je iz vikenda u vikend uprkos slaboj igri. Brasanac, ja mislim ni sam ne zna sta igra decko, potpuno je svejedno da li se nalazi na terenu ili ne.

Mnogo je to drugacije izgledalo kada su usli Pantara i Zivkara. Pantarin pas za kapitena od 50 metara je fudbalska poezija, steta sto se u nastavku akcije Malbasic spetljao. Dzigi je lud jebiga, nema tu sta mnogo da se prica. Na stadionu je izgledalo da smo osteceni za cist penal nad kapitenom, ako se ispostavi i na snimku da je tako, postaje ocigledno da je osovina zla vucic-tole-terza resena da nam po svaku cenu otme titulu.  A mi je necemo dati  bez krvave borbe...

Link to comment

ne znam sta markara vidi u luci™, ja sam samo video želju i požrtvovanost. i ja bi prednost dao živkari, ali verujem da će se lazovićevim pojavljivanjem to ispraviti. luka ili malbašić će fasovati klupu. brašnjavi koristi umobolnost ninkovića i biologiju ilić kapitena. pantara mi ne deluje spreman za mlaćenje sa jsl cepanicama devedeset minuta, da je napadač pa ajd i nekako, ali kao plejmejker bi bio izložen konstantnim batinama koje mislim još ne može da prima. onaj pas je svakako bio potez meča koji samo pokazuje kakav smo biser izbacili.

 

ninkari je bilo dovoljno 11 minuta da: preizme kapitensku traku, da odlučujući gol, fasuje crveni. jebeni genije.

 

za penal nisam siguran, bio je na kontra strani, ali je zato ofsajd luke bio kao suza.

čekamo raku i jelenovo super oko. 

Link to comment

ninkari je bilo dovoljno 11 minuta da: preizme kapitensku traku, da odlučujući gol, fasuje crveni. jebeni genije.

 

tačno je dečko ukrao šou, za 11 minuta. alal mu ćufta i luda glava.

Link to comment

Ajde pohvali nas malo.

 

Kazi: Bravo Malbašiću, odlična reakcija na centaršut i 1 - 0 za partizan. Pa onda, svaka čast Ninkoviću, izuzetan trzaj glavom za 2 - 1 i pobedu partizana.

 

Ali ne, ti samo gledaš da li je neko prdnuo od igrača partizana i sprečio vihornu kontru usled gasova, ili zašto onaj volkov nosi šljašteće zlatne kopačke i zbunjuje protivnika pa ne može da mu priđe,  etc... počećeš kao katamaran uskoro i da režiraš indirekt na you tubu i da se baviš photoshopom

Kazacu jednu jeres, pa makar me moji™ bacili na stub srama.

 

ZELIM DA ZVEZDA NAPADA 90 MINUTA KAO PARTIZAN PROTIV RADNICKOG IZ NISA 1.3.2014. GODINE.

 

Dovoljno pohvala od mene?

 

P.S. ako me neko stavi u potpis, tvrdicu da je falsifikat :lol: 

Edited by Milosh76
Link to comment

ma gde boli, izađe lepo iz ormara i kaže ja sam u stvari sve vreme bio grobar. dobije i majicu "oprostite mi moju ružnu porošlost"

Link to comment

Nimalo. Ne kazem da ste igrali neki super fudbal, jer niste, ali ste bili borbeni i igrali napadacki skoro svih 90 minuta i to je za pohvalu. To sto ne znate, pa niste dali 5 komada, to je vas problem i sto bude duze tako, Zvezdi i meni ce vise odgovarati. Ali kapa dole za borbenost.

 

Inace, na snimku 1:17, da li je bio ofsajd? :D

(morao sam da Crni Djordje ne pomisli da samo lepo o Partizanu pisem :P )

 

Vukoticu, Vukoticu, ti ne odustajes :)

 

Na JNA sam bio da gledam Partizan JEDNOM U ZIVOTU... dosta od mene.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...